VEYSEL VARDAL İ.Ö.O. YARI FİNAL YOLUNDA
Pazar Veysel Vardal İlköğretim Okulu yıldız kızlar basketbol takımı Samsun’dan kupa ile döndü.


19 Mart 2010 Cuma
Samsun'da 16-18 Mart tarihleri arasında yapılan basketbol yıldız kızlar grup birinciliği müsabakalarında Rize’yi temsil eden Pazar Veysel Vardal İlköğretim Okulu kız basketbol takımı grup ikincisi oldu.

Başarılarına bir yenisini daha ekleyerek Konya’da 6-10 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Türkiye yarıfinallerine katılma şansını yakaladı.

Okul Müdürü Mustafa Duran, sporcu öğrencilerinin bu ana kadar katıldıkları tüm müsabakalarda elde ettikleri başarılarından dolayı gurur duyduklarını belirterek, “Beş yıldır il birinciliği ve diğer alanlarda başarıyı yakalayan, bu başarıda emeği olan beden eğitimi öğretmenimiz Ahmet Bul ile Müdür Yardımcımız Safiye Kurt’u ve derslerini, dershanelerini aksatmadan, antrenmanlarda hiç yılmadan sızlanmadan çalışan, maçlarda varını yoğunu ortaya koyan kızlarımızı kutluyoruz. Kız Basketbol takımımız ilimizi temsilen Konya'da yapılacak olan Türkiye yarıfinallerine katılacak. Buradan da başarıyla ayrılacağımıza inanıyorum. Ayrıca bu faaliyetlerde bizlere katkı sağlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sait Yaşayan’a, diğer tüm kurum ve kuruluşlara ve onları destekleyen ailelerine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3764 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  5  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost