TONYALI: 'MAĞLUBİYETİN SORUMLUSU BENİM'
Çankırı deplasmanına puan veya puanlar için gidip 3-1 yenilerek dönen Mavi-Beyazlılarda Teknik Direktör Şevki Tonyalı mağlubiyetin tek sorumlu kendisi olduğunu söyledi.


20 Eylül 2007 Perşembe
NACİ GÜVEN - Mutlak puan için gittikleri Çankırı deplasmanından hiçbir mazerete sığınmadan mağlubiyeti hak eden bir performans ortaya koyduklarını ifade eden Teknik Direktör Şevki Tonyalı, “İlk yarı başa baş hatta üstün taraf olmamıza rağmen ortaya koyduğumuz hırs ve kazanma arzusu önceki maçlarımıza rağmen yok denecek kadar azdı. Ve neticede ilk yarı 0-0 sona erdi. İkinci yarı ise ilk yarıdaki uyuşukluğu üzerimizden atamadan tamamen amatörce yaptığımız hata zincirleri neticesinde üst üste 2 dakikada 2 gol yiyerek, rakibimizi de moral motivasyon yönünden coşturmuş olduk. Beni asıl üzen sonuç değil, ortaya koyduğumuz performanstır” dedi.

Artık bu maçı hiç oynamamış olarak düşünmek istediklerini belirten Tonyalı, “Zira bu kadar kötü oynamak lüksümüz olamaz, olmamalıdır. Bir an evvel bu maçı unutup, yaptığımız hatalardan ders alarak, önümüzdeki önem derecesi çok yüksek olan Karabük maçını ne pahasına olursa olsun kazanabilmek adına bütün gücümüzü ve her şeyimizi ortaya koyacağımızdan ve de kazanacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Az sayıda da olsa Ramazan ayına rağmen bizi Çankırı’ya kadar desteklemeye gelen sporseverlerimize böyle bir müsabaka izlettiğimiz için, ben ve ekibim herkesten özür diliyoruz. Maçın faturasını da kendimize kesiyoruz. Demek ki her yönü ile takımımızı Çankırı maçına istediğimiz gibi motive edememişiz” diye konuştu.


Anahtar Kelimeler : Şevki Tonyali , Pazarspor
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 5190 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  4  ziyaretçi bulunmaktadır.