TDH PAZAR İLÇE TEŞKİLATI KURULDU
Pazar'da Mustafa Sarıgül'ün Başkanlığını yaptığı Türkiye Değişim Hareketi'nin (TDH) ilçe temsilciliği kuruldu.


31 Mart 2010 Çarşamba
Türkiye Değişim Hareketi Pazar İlçe Teşkilatı ilk toplantısını yaptı. Toplantıya Rize İl Başkanı Muammer Öksüz ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Özdemir katıldı.

Yönetim kurulu toplantısının ardından partililerle yapılan toplantının açılış konuşmasını Kurucu İlçe Başkanı Mehmet Acıyan yaptı. Acıyan konuşmasında ilçe yönetim kurulu üyeleri ile il başkanlığının vereceği her türlü görev ve sorumluluğa hazır olduklarını belirterek, “Pazar’da örgütlenmeyi tamamladık. Sivil Toplum Örgütlerini, köyleri, Pazar’ın tüm esnafını ve muhtarlarını yönetim kuruluna görev paylaşımı yaptırarak çalışmalarımızı tüm hızla devam ettireceğiz.” diye konuştu.

Türkiye Değişim Harekâtı (TDH) Rize İl Başkanı Muammer Öksüz ise partisinin 2011 genel seçimlerinden önce en güçlü adaylardan biri olduğunu söyledi. Aylardır Rize'nin çeşitli bölgelerini dolaştığını belirten Öksüz, "Esnafımızla, sanayicimizle, memurlarımızla, işçilerde, emeklilerle bir araya geliyorum. Gördüğüm tablo maalesef iç açıcı değil. Çoğu esnafımız kirasını ödeyemez halde. Türkiye Değişim Hareketi olarak, ülkemizdeki bu kötü gidişe son vermek için çalışıyoruz. Bizim iktidarımızda esnafın da, memurun da, çiftçinin de yüzü gülecek.” dedi.

Kurucu Başkan Mehmet Acıyan’ın yönetimi şu isimlerden oluştu: Mustafa Yüksel, İlkin Zaman, Cihat Çalışkan, Özkan Yüksel, Musa Üst, Kubilay Hacıfazlıoğlu, Adem Ceviz, Talat Kayabaş, Nihat Bekiroğlu, Recep Ali Acıyan, İlhan Memişoğlu, Recep Ali Köseoğlu, Ayşe Sarıgül, Nazmi Kaynar, Ercan Tuhan, Halim Demirata, Avni Yaşar ve Mehmet Ali Sandıkçı.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4114 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  21  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost