ŞAMPİYONLAR KAYMAKAMI ZİYARET ETTİ
Karadeniz bölge şampiyonluğunu kazanan Pazarspor U-15 takımı Kaymakam Ümit Hüseyin Güney’i ziyaret etti.


23 Mart 2010 Salı
Şampiyon takımın Kulüp Başkanı Mustafa Taşkın, beraberinde eski Başkan Yardımcısı Erdal Hoşver, takımın Hocası İsmail Payal ve oyuncularla birlikte Kaymakam Güney’i makamında ziyaret etti.

Rize il birincilsi olarak Giresun’da yapılan Karadeniz bölge şampiyonasına katılan Pazarspor U-15 takımı oynadığı tüm karşılaşmalarını kazanarak, İstanbul’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında bölgeyi temsil edecek.

Pazarspor Kulüp Başkanı Mustafa Taşkın, takım hakkında Kaymakam Güney’e bilgi verirken idman sahası ve amatör mücadelelerin yapılabileceği saha için destek istedi.

Teknik Direktör İsmail Payal ise Kaymakam Güney’den sahaları bulunmadığı için tüm maçlarını başka yerlerde oynadıklarını belirterek, daha iyi yerlere çıkabilmeleri için kendi sahalarının bir an önce yapılmasını talep etti.

Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Pazarspor’un sürekli başarılar ile adından söz ettirdiğini belirterek, “Rize ilinde yapılan müsabakalarda Pazarspor olarak birinci olmanız yine akabinde Karadeniz bölgesinde sporda rekabetin son derece yoğun bir şekilde yaşandığı bölgeden sıyrılarak üstün bir başarı göstererek yine birinci olmanız tüm Pazar halkının olduğu gibi Pazar kaymakamınız olarak bizlerinde göğsünü kabarttınız ve gururlandırdınız. Bu haklı gururu bizlere yaşattığınız için kulüp yöneticiniz, hocanız ve gayretle fedakarlıkla bu başarıyı elde ettiğiniz için siz futbolcularımıza Pazar halkı adına şükranlarımı özellikle sunmak istiyorum. İnşallah temennim odur ki bundan sonra Tüm Türkiye’de U-15 futbol takımlarının katılmış olacağı turnuvada da bu güne kadar olduğu gibi Pazar’ımızı en iyi şekilde temsil ederek Türkiye’de ses getirecek şekilde hem futbol takımımızın alt yapısın katkı ağlayacak iyi futbolcuların yetişmesi noktasında hem de Pazar’ımızın sporda ne denli başarılı olduğunu tüm Türkiye’ye tanıtma fırsatı da sağlamış olursunuz.” dedi.

Pazarspor’un hem amatör, hem de profesyonel takımıyla başarılara imza attığını bu başarılarının devamı için tesisleşmede ve her türlü ihtiyaçlarında ellerinden gelen katkıyı yapacaklarını ifade eden Güney, “İnşallah Pazarspor’umuz alt yapı imkanlarını iyileştirmesiyle, halkımızın bu güne kadar olan katkılarının devam ettirmesiyle bizlerinde maddi manevi katkılarıyla temenni ediyorum önümüzdeki günler bu günkülerden daha güzel olacak. Kaymakamlık olarak şimdiki Halk Eğiti Merkezi ile ilçe stadımızın bitişiğinde bulunan sahayı Gençlik Spor Müdürlüğüne tahsis ettik. Sentetik futbol sahası yapılmak üzere şu anda proje çalışmaları yapılma aşamasında devam ediyor. Sayın valimizin başta olmak üzere, milletvekillerimizin ve yerel yöneticilerimizin benim Koordinasyonumda yakın takibi neticesinde önümüzdeki günlerde temennim bu futbol sahasını sentetik saha olarak Pazar’a kazandıracağız.” diye konuştu.


    
 
  Savaşır Günday (24.03.2010 09:38:30)
  Sevgili başkan,değerli hocam, siz yürekleri pırılpırl, heyacan ve azim dolu kardeşlerim, bu gençlerin buralara gelmesinde katkısı olan tüm pazarlı hemşerilerim hepinizi candan kutlar başarılarınızın devamını dilerim.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1641 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  3  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost