ŞAMPİYON PAZAR KIZ MESLEK LİSESİ
Rize’de düzenlenen okullar arası genç kızlar il basketbol turnuvasının şampiyonu Pazar Kız Teknik ve Meslek Lisesi oldu.


10 Mart 2010 Çarşamba
Rize 2 Mart spor salonunda turnuvanın son günündeki final karşılaşmasında Hemşin Lisesini 97 – 24 yenen Pazar Kız Teknik ve Meslek Lisesi il birinciliği elde etti.

2009–2010 Eğitim-Öğretim yılı faaliyet programı gereği; Rize 2 Mart Spor Salonunda yapılan Ortaöğretim okullar arası gençler kategorisi kızlar basketbol il birinciliği yarışma sonunda tüm rakiplerini yenen Pazar Kız Teknik ve Meslek Lisesi 21–25 Mart Tarihleri arasında Erzurum’da yapılacak grup birinciliği elemelerinde Rize’yi temsil edecek.

İl elemelerinde dereceye giren diğer okullardan Pazar Atatürk Lisesi ikinci, Pazar Necat Sağbaş Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu.

Pazar Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Zekeriya Vardal, bu sezon tecrübe kazandıklarını söyleyerek, “Bu yılki tecrübe ile Erzurum’daki elemelerde okulumuz adına Rize’yi en iyi şekilde temsil ederek Türkiye şampiyonasına katılmak istiyoruz. Aldıkları başarılardan dolayı sporcularımızın hepsini kutluyorum.” dedi.


    
 
  çiğdem saymaz (19.01.2011 17:46:26)
  okulumu, arkadaşlarımı ve tüm öğretmenleri çok seviyorum... basketcilerimize başarılarının devamını dilerim...
 
  Safiye KURT (11.03.2010 22:46:33)
  tebrikler. başarılarınızın devamını dilerm. grup maçlarında bol şanslar.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4848 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  3  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost