PAZARSPOR'DAN DESTEK TURLARI
Lige şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Pazarspor'da Başkan Yangın ve yöneticiler; Rize Valisi, Pazar Kaymakamı ve Belediye Başkanını ziyaret ettiler.


19 Ağustos 2011 Cuma
Bu sezon lige, Hüseyin Yangın başkanlığındaki yeni yönetimle, şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Pazarspor’da hummalı çalışmalar yapılıyor. Başkan Yangın kongrede şampiyonluk sözü verirken destek arayışlarını da sürdürüyor.

Başkan Hüseyin Yangın beraberinde Genel Sekreter Doğan İnce ve Rizesporlu yönetici Erdal Hoşver’le birlikte Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu’nu ziyaret etti.

Bir süre önce ameliyat olan Vali Hacımüftüoğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileten Pazarspor heyeti, özellikle açık tribünün bir an önce kapatılması yönündeki isteklerini ilettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirten vali Seyfullah Hacımüftüoğlu da Pazar İlçe Stadı’nın açık tribünlerinin kapalı hale getirilmesi konusunun programlarında olduğunu ifade etti.

Pazarspor heyeti bugün Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve ardından da Belediye Başkanı Ahmet Basa’yı da makamlarında ziyaret ederek destek istediler.

Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa’ya 53 numaralı Pazarspor forması hediye eden Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın, "Sezon açılışı öncesi hem ziyaret hem de açılış programında bizimle birlikte olması için başkanımızı Rizespor ile yapacağımız açılış karşılaşmasına davet ettik. Ayrıca fikir alışverişinde bulunduk ve destek beklediğimizi kendilerine ilettik" dedi.

Başkan basa da her zaman Pazarspor’un destekçisi olduklarını belirterek, bundan sonra da aynı desteği devam ettireceklerini söyledi.

Akşam ise Çaykur Hemşin Organik Çay Fabrikası’nda Pazarsporlu oyuncu, teknik heyet ve yöneticilere iftar yemeği verildi.


Anahtar Kelimeler : Rize Valisi , Seyfullah Hacimüftüoğlu , Pazar Belediye Başkanı , Ahmet Basa , Pazarspor Başkanı , Hüseyin Yangın
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 7460 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  3  ziyaretçi bulunmaktadır.