PAZARSPOR'DA TORBALISPOR HAZIRLIĞI
Pazarspor yarın evinde karşılaşacağı Torbalıspor'u mağlup ederek iddiasını sürdürmek istiyor.


06 Mart 2010 Cumartesi
Torbalıspor maçı hazırlıklarını tamamlayan Pazarspor, kampa çekilip maç saatini beklemeye başladı.

Pazarspor Basın sözcüsü Hasan Balta, artık hataların telafisi kalmadığını ve ligdeki iddialarını devam ettirmeleri açısından mutlak kazanmaları gereken bir müsabakaya çıkacaklarını ifade etti.

Balta, artık önemli haftalara girdiklerini bundan sonra yapılan hataların telafisi zor olacağını belirterek, "Kaybeden takımlar artık yavaş, yavaş ilk sıralardaki iddialarını da kaybetmeye başlar. Onun için bu haftaki maçımız çok önemli kazanmamız gereken bir müsabakaya çıkacağız. Ligde zirveye tutunma anlamında bu maçı mutlaka kazanmak zorundayız. Bunuda başaracak gücümüz var. Biz bu grubun iyi takımlarından biriyiz." dedi.

Sakat ve cezalı oyuncularınında bulunduğunu belirten Balta, "Can ve Barış’ın sakatlıklarına bir de Mehmet Aslan eklendi. Ayrıca 5 maç cezalı duruma düşen Murat Canca'da bu karşılaşmada yer alamayacak. Ama bu eksikler bizim için sorun değil. Onların yerini dolduracak futbolcularımız mevcüt. Ancak kazanmamıza yardımcı olacak coşkulu bir taraftar desteğine ihtiyacımız var. Bizde bu önemli maçta tüm gücümüzü ortaya koyup kazanacağız.” şeklinde konuştu.

    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1683 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  10  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost