PAZARSPOR'DA İLK 5'E GİRME UMUDU YEŞERDİ
Evinde Darıca'yı 3–2 mağlup eden Pazarspor’da ilk 5 umudu yeniden yeşerdi. Teknik Direktör A. kemal Bakoğlu, 'Bizim için lig yeniden başlıyor' dedi.


04 Nisan 2010 Pazar
Pazarspor’da Darıca galibiyeti moralleri yerine getirdi. Maçı uzatmada attığı golle 3-2 kazana Pazarspor’da ilk 5 umudunun yeniden yeşerdiğini söyleyen Teknik Direktör Ali Kemal Bakoğlu, “İlk yarı çok iyi oynadık, skoru da bulduk. Futbolda gevşemek, ciddiyetsizlik oldu mu böyle tokadı yersin. 2. golden sora atağa başladık ama o da gelmeyebilirdi. Bizim için iyi bir ders oldu. Golden sonra Pazarspor’u kimsenin böyle gevşek görme şansı yok. Bizim olduğumuz yerde böyle şeylere sezon başından beri müsaade yok. Bundan sonra da etmeyeceğiz. Hepimiz için önemli bir ders oldu. 2. yarı golden sonra asıldık maça ama bu şekilde de bitebilirdi. Bizim için lig yeniden başlıyor. Ortada 21 puan var. Bu puanları almak için var gücümüzle çalışacağız. Elimizdeki kadro kısıtlı. Her şeye rağmen Pazarspor olarak elimizden geleni sonuna kadar yapacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Futbol anlamında değilse de hedef olarak, Darıca karşısında istedikleri sonucu almanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Pazarspor Başkanı Mustafa Taşkın ise “İlk yarı iyi bir mücadele verdik. Takımımızın bir çıkış yakalaması gerekiyordu. 2–0 önde olmanın verdiği rehavetle 2. yarı biraz daha tutuk oynamaya başladık. Ve 2 gol birden yedik. Son dakikada bulduğumuz gol 3 puan getirdi bize. Futbol olarak demiyorum ama hedef olarak istediğimiz sonuca ulaştık. İlk 5 şansımız hala devam ediyor. Bu galibiyet bizim için çok önemli. İnşallah bundan sonraki maçlarımızda biraz daha tempolu oynayıp biraz daha hatalarımızı düzeltip oynayacağız. Futbol 90 dakika. Maç bitmeden sonuç alınmıyor. Az kalsın aldığımız maçı veriyorduk. Ama bu kez şans bize güldü. Bundan sonra ilk 5’e kalmak için böylesi durumlara düşmeden puan ve puanlar için oynamaya devam edeceğiz.” diye konuştu.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1532 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  5  ziyaretçi bulunmaktadır.