PAZARSPOR, BERGAMA MAÇINA HAZIRLANIYOR
4. haftada Bergama Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak olan Pazarspor, bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürüyor.


27 Eylül 2012 Perşembe
Hafta başından buyana hazırlıklarını 3 puan üzerine yapan mavi - beyazlılar, yarın yapacağı ter idmanıyla Bergama Belediyespor maçı hazırlıklarını tamamlayacak.

Teknik Direktör Şevki Tonyalı, bütün amaçlarının puanla dönmek olduğunu belirterek, ''Bergama Belediyespor kağıt üzerinde puanlamada alt sıralarda gözüken takım olsada, son maçına baktığımızda bizim zorlandığımız Kırıkhanspor'a karşı ortaya koyduğu performansla kazanmasını biliyorsa, grubumuzda güçlü takım güçsüz takım diye ayırt etmemiz mümkün değil. Demek ki rakibi ciddiye aldığın zamanda, önemsediğin zamanda rakip kim olursa olsun kazanılabiliniyor. Bizde aynı ciddiyetle bu karşılaşmaya hazırlanıyoruz'' dedi.

 


Takımdaki eksikler hakkında bilgi veren Tonyalı, ''Özellikle sezon başı ve son haftalarda takımımızdaki sakatlıklar ve cezalılar bizi azda olsa zor duruma sokuyor. Ama alternatif durumda görev verdiğimiz arkadaşlarımızın üstün performansları sayesinde takımımız başarılı sayılabilecek belirli bir noktaya gelmiş durumdadır. Eğer bir yerleri kovalamak istersek, bir hedefe varmak istiyorsak takımın tam olması, diri olması motivasyon anlamında bizi daha olayın içerisine çekiyor. Şu an banko oynayan 4 oyuncumuzun da takım içerisindeki eksikliğin önemli olduğunu düşünüyorum. Bunun yanında daha da önemlisi genç bir takımımız var. Bununda avantaj ve devantajları var. Onlara bu işin ciddiyetini 3 maç kazanmayla her şeyin bitmediğini bilgi anlamında anlatma içerisindeyiz'' diye konuştu.

Öte yandan tedavi için Ankara'da olan Ali Osman, cezalı olan Selçuk, sezon başından beri sakat olan Ali Köse, gelecek hafta aramıza katılabilecek olan Kaptan Ramazan ve ayağı kırılan Emre'nin forma giyemeyecekleri kaydedildi.


Anahtar Kelimeler : Bergama Belediyespor , Pazarspor
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 5347 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  3  ziyaretçi bulunmaktadır.