PAZARLI İŞ ADAMINDAN EĞİTİME DESTEK
Pazarlı iş adamı A. Mahmut Karabak, mezun olduğu Aktepe İlköğretim Okulu öğrencilerine, sahibi olduğu şirketten ayakkabı dağıttı.


02 Kasım 2012 Cuma
Aktepe İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Nevzat Uçan ve Aktepe İlköğretim Okulu emekli müdürü Namık Kemal Basa'nın girişimleri ile başlatılan 'Eğitime yüzde 100 destek' kampanyası ses getirdi.

'Eğitime yüzde 100 destek' kampanyası çerçevesinde Aktepe İlköğretim Okulu'ndan mezun olan Ayakkabı Deri Mamulleri Ltd. şirketi sahiplerinden A. Mahmut Karabak, Aktepe İlköğretim Okulu öğrencilerine 140 adet ayakkabı dağıttı.

İş adamı Karabak, öğrencilerin mutlu olması, kaliteli eğitim alması için, kendisinin de mezun olduğu okula her türlü katkıyı yapmaktan sevinç duyacağını ifade ederken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri de 'Eğitime yüzde 100 destek' kampanyası çerçevesinde yapılan katkılarından dolayı teşekkürlerini bildirdi.

 

    
 
  yunus yenikurtuluş (03.11.2012 00:07:44)
  sayın mahmut karabak işadamımızı bu duyarlılığından ötürü kutlarım..ben ahmet mesut yılmaz ilköğretm okulundan emekli olmadan önceki ve emeklilik sonrasında da bu duyarlığı gösteriyordu. her sene yaklaşık 250 öğrenciye aayakkabı yardımı yapıyordu. yetmediği taktirde devamını getiriyordu.. pazar ilçemizde böyle girişken,duyarlı ve hayırseverli iş adamının olması pazar ilçemizin gurur kaynağıdır. keşke diğer işadamları da mahmut karabak gibi duyarlı olsalardı. mahmut karabak kardeşimize bol kazançlar dilerken, allah dilediği her şeyi vermesini nasip etsin.minik öğrencilerimizi sevindirip, ihtiyaçlarını temin ettiğnden dolayı çok teşekkür ederim.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2552 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  7  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost