PAZAR'DA YENİ KUYUMCU TREND GOLD
Pazar'da kuyumculuk sektöründe satış, imalat, tamir yapım yeri olarak hizmet veren Bayram Ali Şişman'a ait Trend Gold Kuyumculuk törenle açıldı.


19 Kasım 2012 Pazartesi
On Mart Caddesi Şehit Mursel Basa Sokak'ta gerçekleştirilen açılış törenine; Belediye Başkanı Ahmet Basa, AK Parti İlçe Başkanı Adem Yıldız, Pazar Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Muhittin Ayrılmış, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Rasim Çorbacı, Belediye Meclis Üyesi Osman Yüksel, AK Parti yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.

İş yerinin açılış kurdelesini Başkan Basa ve törene katılan Kamyoncular ve Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Turan Karahan ile işletme sahibi Şişman kesti.

 


Belediye Başkanı Ahmet Basa yaptığı açılış konuşmasında,''Her geçen gün gelişen ilçemizde yeni bir iş yerinin açılması ve ayrıca açılan iş yerinin satış hizmetleri dışında ilçemizde ilk oluşu bizleri mutlu ediyor. Pazar'ımız için hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

İşletme sahibi Bayram Ali Şişman, Pazar'dan Hopa'ya kadar kuyumculuk sektöründe satış, imalat, tamir yapım yeri olarak hizmet vereceklerini belirterek, ''Bölge ve yöre halkına daha iyi hizmet verebilmek için Pazar'da altın tamiri için ilk olarak biz özel atölye kurduk. Artık müşterilerimiz her türlü altın tamirinin ve siparişi için başka illere gitmeyecek'' dedi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3827 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  9  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost