PAZAR'DA 'RİZELİLER GÜNÜ' HAZIRLIĞI
Ankara'daki Rizeliler Günü'nde en iyi tanıtımı yapmayı planlayan Pazar ilçesi, hazırlıklarını tamamladı. Kaymakamlıkta son değerlendirme toplantısı yapıldı.


02 Mart 2010 Salı
NACİ GÜVEN - Rize Dernekler Federasyonunca her yıl Mart ayında Ankara'da düzenlenen ''Rizeliler Günü'' etkinlikleri için Pazar’da yapılan hazırlıklar tamamlandı.

Hazırlıklar ile ilgili Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney başkanlığında yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Ahmet Basa ile ilçedeki oda ve kooperatif başkanları katıldı.

Toplantıyla ilgili açıklama yapan Kaymakam Güney, 4–7 Mart tarihleri arasında Ankara Kültür Merkezi Sarayında düzenlenecek olan ''Rizeliler Günü'' etkinliklerine ilçelerinin eksiksiz olarak katılmasını sağlamak için bugün tekrar bir araya geldiklerini belirterek, “Pazar ilçemizi biz en iyi şekilde tanıtmak üzere başta kaymakamlığımızın başkanlığında Pazar belediyesi, Pazar’ın Sivil Toplum Kuruluşları, Milli eğitim müdürlüğü ve Halk eğitim gibi birimlerle sık sık toplantı gerçekleştirdik. ‘Pazar’ımızı daha iyi nasıl tanıtabiliriz, neyi ön planda tutabiliriz?’ diye fikir alışverişinde bulunduk. Bu hazırlıklarımızı fuar içerisinde bize ayrılan stantta nasıl sergileyebileceğimizi konuştuk. Tartıştık, değerlendirdik; eksik olan kısımları yeniden düzelttik. Şu anda gelinen aşamada bir konsept bir kompozisyon oluştu. Bir sürpriz olsun diye bütün detayları şimdi anlatmak istemiyorum. Ankara’da Pazar’ı en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum” diye konuştu.


    
 
  Aydin ISLAMOGLU (03.03.2010 13:02:51)
  Emegi gecen herkese tesekür ediyrum..
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1615 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  5  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost