PAZAR'DA CHP KURUMLARI ZİYARET ETTİ
CHP Pazar İlçe Başkanı ve Yönetim kurulu Üyeleri, kurum ve kuruluşlara bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek fikir alış verişinde bulundu.


20 Mart 2010 Cumartesi
Cumhuriyet Halk Partisi Pazar İlçe Başkanı Reşat Kumbasar, kurum ve kuruluşlara nezaket ziyaretlerinde bulunduklarını belirterek, “Önce Emniyet müdürlüğünden başlayarak Kaymakamlıktaki bazı kurumları ziyaret ettik. Siyasetin topluma hizmet olduğuna inandığımız için bu konuda bilgi alışverişi yapmak, var olan sorunları ortaya koymak anlamında çaba sarf ediyoruz. Sorunları nasıl çözeceğimizi, neler yapacağımızı birlikte konuşarak sonuca varabiliriz. Fikir alışverişi yaparak Pazar halkının geleceği açısından bunları tespit etmek ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürmek için diyaloglarda bulunduk. Yararlı ziyaretler olmuştur.” dedi.

Amaçlarının Pazar halkına hizmetin en iyisini sağlamak olduğunu ifade eden Kumbasar. “Bu hizmetleri yaparken önceden var olan sonuçları yönetim kurulundaki ve meclis üyeliklerindeki arkadaşlarımızla birlikte konuşup, böyle bir gezintiye ihtiyaç olduğuna inandık ve kurum amirlerinden değerli görüşlerini aldık. Bu konuda biz her zaman diyalogdan yanayız. Pazarımız için halkımız için ne yapılması gerekiyorsa biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak katkı sağlamak istiyoruz. Bu anlamda Pazarın geleceği için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bu konuda iktidar partisi, muhalefet partisi, sivil toplum örgütleri kim olursa olsun katkı vermeye hazırız. Biz zaten bu amaçla siyasette yola çıktık. Onun için bizim; uzlaşmaya, diyalog içinde olmaya ve birlikte hareket etmeye her zaman hazır olduğumuzu Pazar halkının bilmesini istiyoruz. Ama bunları yaparken biz Pazar’ın geleceğini düşünmek zorundayız. Eğer yanlış bir yapılanma, yanlış bir uygulama olursa onun eleştirisini yaparız. Çözüm önerileri getirerek ne türlü yarar getireceğini ortaya koyarak bu şekilde hareket edeceğiz. Bu gezintilerimiz ileriki günlerde de devam edecektir. Hatta esnaflarımızı da dolaşmayı hedefliyoruz. Bu sıcak duygularımızı halkımıza yaymak istiyoruz.” diye konuştu.


    
 
  ALİ ATACAN (24.03.2010 16:49:46)
  PAZAR lı olmaktan gurur duyarım RİZE en güzel en çağdaş ilçesi umarım gelecek seçimde CHP kaybettiği koltugu geri alır
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1844 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  4  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost