PAZAR'DA ASAYIŞ KURULU TOPLANTISI
Pazarspor'un kendi evinde oynayacağı maçla bu hafta başlayacak 3. Lig öncesi Pazar'da asayiş kurulu Kaymakam Selçuk Aslan başkanlığında toplandı.


07 Eylül 2012 Cuma
Spor Toto 3. Lig 1. Grup'taki mücadele edecek olan Pazarspor'un bu hafta Pazar günü kendi sahasında Üsküdar Anadolu ile yapacağı karşılaşması öncesinde İlçe Kaymakamlık makamında alınacak tedbirlerle ilgili bir toplantı gerçekleştirildi.

Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Pazar Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Uzun, İlçe Emniyet Müdürü Güngör Kaptan, Jandarma Komutanı Erol Baştopçu, Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük, Kaçkar Hastanesi Başhekimi Ali Özdemir, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hasan Tezcan, Avukat Rıffat Uluşahin, Pazarspor Kulüp Müdürü Ahmet Topaloğlu ve Pazarspor Ankara temsilcisi Bahattin Bozkurt katıldı.

 


Toplantıda; asayişten sağlığa kadar alınacak tüm tedbirler gözden geçirildi. Bu hafta oynanacak ligin ilk maçının sorunsuz bir şekilde tamamlanması için görev yapacak kurum ve kuruluşlar ile şahıslara duyuru yapılmasına karar verilirken, konuk takım ve gelecek seyircilerin sağlıklı bir şekilde rahat ve huzurunun sağlanmasına özen gösterilmesi noktasında yapılması gerekenler görüşüldü.

İlçe Kaymakamı Aslan, Spor Toto 3. Lig'de mücadele edecek olan Pazarspor ve diğer takımlara başarılar dilerken, Pazar halkının takımlarını centilmence desteklemeleri için stada gelmeleri çağrısında bulundu.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2014 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  9  ziyaretçi bulunmaktadır.