PAZAR'A İKİNCİ MİLLİ PİYANGO VURDU!
Milli Piyango, 10 Mart Pazar'ın kurtuluşu arifesi olan 9 Mart'ta yapılacak çekiliş için; biletlere, ilçenin sembolü Kız Kulesi'nin fotoğrafını bastı.
02 Mart 2010 Salı

NACİ GÜVEN - Milli Piyango’dan Rize’nin Pazar ilçesine ikinci sürpriz. TRT tarafından da canlı yayınlanan 29 Ekim özel çekilişini Pazar’da gerçekleştiren Milli Piyango İdaresi, Pazar’a ikinci bir sürpriz daha yaptı.

Pazar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun arifesi olan 9 Mart günü çekilecek Milli Piyango’nun biletlerinde Pazar Kızkulesi fotoğrafı yer aldı.

Satışı devam eden biletlerin Pazar’da erkenden tükeneceği ve hatıra olarak saklanacağını söyleyen Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, “29 Ekim’de ilçemizde Milli Piyango İdaresi tarafından bir çekiliş gerçekleştirilmişti. O çekiliş esnasında genel müdürlük ve yönetim kurulu üyeleri ile sonraki dönemde yapılacak Milli Piyango çelişinde Pazar’ı tanıtacak bir kompozisyonun biletlerin üzerine basılması konusunda uzlaşmaya varmıştık. Pazar’ımızın kurtuluş gününe de denk gelecek şekilde 9 Mart 2010 tarihli çekiliş için Milli Piyango İdaresi, Pazar’ımızın kompozisyonu olan Kızkulesi, çay bahçesi, atmacamız ve logomuzun olduğu biletleri bastı. Pazarlı hemşerilerimiz nasıl 29 Ekim 2009 çekilişinde Pazar’da Milli Piyango bileti bırakmadılarsa yine Pazar’ın kompozisyonu basılmış bu biletlerin de kısa sürede tükeneceğini umuyoruz. En azından evlerinde hatıra olarak saklamak için alacaklar. Ben de hatıra olarak makamımda saklıyorum” dedi.


    
 
  İSHAK AKIN (06.03.2010 09:23:48)
  sn kaymakamın sızlerı canı gönülden kutlarım pazarımza bu güzel hızmetlerınızden dolayı başarılarınızın devamını dılerım saygılarımla ishak akın
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3397 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  5  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost