PAZAR VERGİ DAİRESİ'NİN ACI GÜNÜ
Pazar Vergi Dairesi memurlarından Rıdvan Kanberoğlu 52 yaşında hayata veda etti.


29 Ocak 2015 Perşembe
Pazar Vergi Dairesi çalışanlarından 3 çocuk babası Rıdvan Kanberoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

4 gün önce yüksek tansiyona bağlı rahatsızlık nedeniyle Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Kanberoğlu, yaşama veda etti.

Yaklaşık 25 yıldır Pazar Vergi Dairesi’nde devlet memuru olarak görev yapan Rıdvan Hamdi Kanberoğlu’nun ani ölümü mesai arkadaşları ve sevenlerini yasa boğdu.

Kanberoğlu’nun cenazesi bugün Pazar Sahil Camiinde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Pazar Mahallesindeki aile mezarlığında toprağa verildi.

    
 
  fatma kanberoğlu (20.02.2015 15:35:11)
  sağ ol kardeşim dediklerin çok doğru. ben kardeşime duada ediyorum okuyorum bir gün bile atlatmadan her anım onunla ama acısı çok ağır geldi toparlanamıyorum.rabbim melek kardeşimi kanatlarının altından ayırmasın. kalpler ancak allahı zikretmekle huzur bulur.
bende durmadan allahı zikredip huzur bulmaya çalışacam.
 
  fatma kanberoğlu (20.02.2015 13:23:39)
  melek kardeşim sensiz hergün yavaş yavaş öldüğümü hissediyom.

Editörün Notu: Değerli kardeşim, hiç birimiz bu dünyada baki değiliz. Hepimiz bir gün mutlaka öleceğiz. Ölenin ardından ona dua okuyalım. Kabrinde rahat uyumasını dileyelim. Çok ah etmek hayırlı değildir. Lütfen sabır ve metanet gösterelim. Allah size ve diğer yakınlarına sabır ve metanet ihsan eylesin.
 
  fatma kanberoğlu (19.02.2015 13:11:26)
  sensiz nasıl geçecek bu hayat bilmiyorun kardeşim. hergün arardın beni telefonlarım bile sustu güzel kardeşim şimdi kim arıyacak kim soracak beni.
 
  fatma kanberoğlu (18.02.2015 15:41:24)
  melek kardeşim benim avuçlarımın içinde kayıp gittin ne dualar nede doktorlar derman olamadılar allahtan gelen dedin dermanı yokmuş allahım seni bizden çok sevdi yanına aldı senin gidişinle gücümde bitti yaşama hevesimde bitti hiç bir şey eskisi gibi olmıyacak bunu biliyorum nurlar içinde yat meleğim.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 9023 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  2  ziyaretçi bulunmaktadır.