PAZAR MHP'YE ANKARA'DA SEMİNER
MHP Pazar İlçe teşkilatı başkan ve üyeleri MHP Genel Merkezi’nde düzenlenen ‘Yönetici Programı’na katılarak 2 gün boyunca eğitim aldı.


20 Mart 2010 Cumartesi
Rize, Trabzon, Artvin ve Ağrı İl teşkilatlarından 150 ye yakın partili ile MHP Genel Merkezi Gün Sazak Konferans Salonu’nda 2 günde 12 ders görerek parti okulunun yönetici eğitim programına katılan Pazar İlçe Başkanı Ziya Üstbaş, Yönetim Kurulu üyelerinden Adem Banko, Mustafa Kadıoğlu, Tuncay Kadıoğlu ve Pazar Ülkü Ocakları Başkanı Adnan Kabaoğlu ilçeye döndüler.

MHP Pazar İlçe Başkanı Ziya Üstbaş, seminerin çok faydalı geçtiğini belirterek, “Konuşmacı olarak Gazi Üniversitesi’nden Doç. Dr. Bülent Yavuz, MHP Konya Milletvekili Faruk Bal, MHP Kilis eski Milletvekili, Prof. Dr. Abdurrahman Küçük, Gazi üniversitesi İletişim Fakültesinden Doç. Dr. Hanife Gül, Ankara İlahiyat Fakültesinden Mustafa ERDEM, Prof. Dr. Temel Çalık, Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Enver Bozkurt, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, MHP Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, MHP Samsun Milletvekili ve 19 Mayıs Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Osman Çakır; konuşmacı olarak dış politika, insan ilişkileri, güncel gelişmeler, Türkiye’nin Ortadoğu konumu konularında konuşma yaptılar. Bizler de Pazar teşkilatı olarak 2 gün boyunca bu seminerlere katıldık. Çok faydalı ve verimli geçen bir seminerdi” dedi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1950 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  7  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost