PAZAR KAYMAKAMI KÖYLERİ İNCELİYOR
Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Kayağantaş, Şehitlik, Dernek ve Hamidiye köylerini ziyaret etti.


27 Mart 2010 Cumartesi
KÖYDES incelemesi yapan Pazar kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve beraberindeki İl Genel Meclisi üyeleri Rasim Çorbacı, Leyla Veyisoğlu ile İlçe Özel İdare Müdürü Ahmet Terzioğlu; Kayağantaş, Şehitlik, Dernek ve Hamidiye köylerinde çalışmalarda bulundu.

Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, köy ziyaretleriyle ilgili; 2010 yılında gelecek ödeneğe göre ihtiyaçların belirleneceğini ve hizmetin en konforlu şekilde vatandaşın ayağına götürüleceğini ifade etti.

Vatandaşın arazisinin içine kadar ulaşımın sağlanacağını söyleyen Kaymakam Güney, “Bütün köylerimizde gerek KÖYDES yatırımları, gerek özel idare yatırımları kapsamında ve gerekse Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin yerel imkânlarıyla gerçekleştirilecek altyapı yatırımlarını tespit ettikten sonra öncelik sırasına göre, inşaat mevsiminin başlaması ve ödeneklerin serbest bırakılmasıyla birlikte çalışmaları adım adım hayata geçireceğiz.” dedi.

Bu ziyaretlerin, hem köyleri tanımak, hem de vatandaşların varsa sıkıntılarını yerinde dinlemek ve onlarla sohbet etmek amacıyla gerçekleştirildiğini ifade eden Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, “Gördük ki devletimiz bilhassa son yıllarda köy altyapısının iyileştirilmesi hususunda çok önemli, gözle görülür yatırımlar gerçekleştirmiş, hizmetler götürmüş. Bu hizmetler yeterli mi? Tabii ki değil. Bizim vatandaşımız her zaman daha iyisine layıktır.” şeklinde konuştu.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2017 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  5  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost