PAZAR CHP'DEN KÜLTÜR SİTESİ İÇİN İMZA
Pazar’da CHP İlçe Gençlik Kolları, yeni Kültür Sitesi ile ilgili imza kampanyası düzenledi.


12 Mart 2010 Cuma
Kültür Sitesi Binası önünde bir basın açıklaması yapan Cumhuriyet Halk Partisi Pazar Gençlik Kolları, 4 gün süren kampanyada 2 bin 500 imza topladıklarını belirttiler.

Basın toplantısına CHP Pazar İlçe Başkanı Reşat Kumbasar, CHP Hemşin İlçe Başkanı Hakan Doruk ve partililer katıldı.

Basın toplantısında açıklamayı CHP Pazar Gençlik Kolları Başkanı Özgür Seçer yaptı.

Seçer, Pazar’da yüksekokulun da eğitime başlamasıyla kültür sitesi ihtiyacının aciliyetine dikkat çekerek, ilçede kültürel etkinliklerin yapılabileceği bir yer bulunmadığını söyledi.

Yeni kültür sitesinin tamamlanmış olmasına rağmen hizmete açılmamasını eleştiren Seçer, “Pazar’da bu şekilde inşa edilmiş başka bir bina yoktur. Bu bina vazgeçilmezdir. Binanın tamamının kültür sitesi olarak açılmasını istiyoruz.” dedi.

CHP Pazar Gençlik Kolları Başkanı Özgür Seçer, binanın masraflarının alt katında hizmete açılacak otopark ile karşılanabileceğini de kaydederek, “Pazartesi günü bu anlamda başlatmış olduğumuz kampanyada 2 bin 500 imzaya ulaştık. Belediye Binası’nın Kültür Sitesi’ne taşınması halinde ne belediye ne de kültür hizmetleri sağlıklı şekilde yürütülemeyecektir. Biz Pazar Belediyesi’nin buraya taşınmadan Kültür Sitesi’nin bir an önce açılmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1985 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  6  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost