PAZAR BELEDİYESİ ZABITA AMİRİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Meyve toplamak için çıktığı incir ağacından düşerek ağır yaralanan Pazar Belediyesi Zabıta Amiri Turgut Göral'ın tedavisi Rize'de devam ediyor.


02 Eylül 2012 Pazar
Pazar Sessizdere (Papilat) köyündeki bahçelerinde meyve toplamak için çıktığı incir ağacından düşen ve vücuduna kazık saplanan Pazar Belediyesi Zabıta Amiri Turgut Göral'ın tedavisi Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam ediyor.

Ağır yaralı olarak götürüldüğü Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gerçekleştirilen başarılı ameliyatın ardından serviste tedavisi devam eden Göral, sağlık durumunun iyiye gittiğini belirtti.

Yaşadığı olay sonrası kendisini arayarak moral veren, ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür eden Göral, ''Allah'a şükürler olsun şu an çok iyiyim. Doktorum, yarından sonra yürümeye başlayabileceğimi ifade etti. Tedavi sürecim biraz uzayacak ancak genel sağlık durumum çok iyi'' diye konuştu.

 

    
 
  yunus yenikurtuluş (08.09.2012 00:21:14)
  turgut kardeşim geçirmiş olduğun kazadan dolayı çok geçmiş olsun. kazanın ikinci gününde seni telefonda aradığımda bacanağın cevap vererek, durumunun iyi olduğunu söyledi. henüz telefonda konuşmasında doktoru müsade etmiyor ve rahatsız ediliyor diye bacanığın tarafından bilgileri aldık. sanırım geçmiş olsun dileklerimi ilettiler. en kısa zamada taburcu edilip, pazar belediyesindeki görevine başlayacağından eminim. sen pazara layıksın.allah çoluk çocuğunla birlikte yaşamayı nasip etsin.allah böyle kazalardan tüm insanları korusun.
 
  hasan beşlioğlu (03.09.2012 14:14:35)
  meslektasim ve sevgili abim geçmis olsun acıl şifalar dilerim
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3169 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  3  ziyaretçi bulunmaktadır.