PAZAR BELEDİYESİ ADINA YARIŞACAK
Osman Paşa Vardal, İzmir’de Pazar günü yapılacak olan Yarı Maraton Mastırlar Balkan Şampiyonası Koşusunda Pazar Belediyesi adına yarışacak.


19 Eylül 2012 Çarşamba
ABDULLAH UZUN - Rize-Pazar 1960 doğumlu Osman Paşa Vardal, İzmir'de 23-09-2012 tarihinde Pazar günü yapılacak olan Yarı Maraton Mastırlar Balkan Şampiyonası Koşusuna Pazar Belediyesi adına 33-55 yaş grubunda yarışacak. Ünlü krosçularla yarışacak olan Osman Paşa Vardal, ''Bana sahip çıkarak sponsorluk yapıp her türlü masrafımı karşılayan Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa'ya teşekkür ediyorum'' dedi.

 


İzmir'de yapılacak olan Yarı Mastırlar Balkan Şampiyonası Koşusunda derece almak için yarışacağını belirten Vardal , ''41 yıldır amatörce koşu yaparım. Bölgesel ve yerel koşularda birçok başarılarım oldu. Şuana kadar tüm koşulara kendi imkânlarımla katılıyordum. Pazar'ı tek başıma temsil ediyordum. Pazar'da yapılan tüm şenliklerde 1. oldum. Arhavi koşularında birincilik elde ettim. Bölgesel koşular olan Uluslararası Trabzon Yarı Maraton Koşusunda yaş kategorisinde 5. oldum. Bu yarışta benden küçük yaşıtlarla da yarıştım. Çayırova Yarı Maratonunda koştum. Ankara Atatürk Koşusuna katıldım. Tüm bu saydığım yarışlara kendi imkânlarımla gidip geldim. Trabzon Karşıyaka Atletizm Kulübü'nün lisanslı sporcusuyum. Bu dalda branşlar Pazar'da yoktu. Şimdi ise Pazar Belediye başkanımızla görüştüm. Bundan böyle Pazar Belediyesinin lisanslı sporcusu olarak yarışmalara katılacağım. Bana bu imkânı tanıyan Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa'ya, ilgilerinden dolayı Pazar Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Belediye Başkan Yardımcısı Enver Ergenç tarafından İzmir'e uğurlanan Vardal, ilçeyi ve Pazar Belediyesi'ni en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.


    
 
  kemal kayabaş (20.09.2012 23:33:14)
  sayın osman paşa vardal,başarılarının devamını dilerim.umarım,izmir'den iyi bir haberle dönersin.şansın bol olsun!
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1948 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  12  ziyaretçi bulunmaktadır.