ÖĞRENCİLER YETENEKLERİNİ YARIŞTIRDI
Pazar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Denizcilik Anadolu Lisesi'nin düzenlediği yetenek yarışmasında öğrenciler sahneye çıkarak yeteneklerini sergiledi.


29 Nisan 2010 Perşembe
Pazar Meslek Yüksekokulu salonunda düzenlenen yetenek yarışmasında kıyasıya yarışan öğrenciler birbirinden güzel hünerlerini sundular.

Yarışma öncesinde bir konuşma yapan Pazar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Denizcilik Anadolu Lisesi Müdürü İlhan Kurt, yarışmaya öğrencilerin tamamen kendi becerileriyle hazırlandıklarını belirterek, “Yetenek yarışmasına katılan öğrencileri kendilerine olan özgüvenlerinden dolayı kutluyorum. Bu bakımdan kendi bilgisini üreten ve ürettiği kendi bilgisini beceriye çevirebilen 15 yetenekli öğrencimizin hepsini yarışmada kazanmış olarak görüyorum.” diye konuştu.

Yarışmada dereceye giren öğrencilerden birinciye 100 TL, ikinciye 50 TL, üçüncüye 30 TL para ödülü verilirken, ayrıca gurubunda kendini başarısız olarak görüp çekilen öğrenciye de centilmenlik ödülü olarak bir çift ayakkabı verildi.

Yarışmanın jüri üyeleri yaptıkları değerlendirmeler sonucunda; Birinciliği 357 puanla 9/B sınıfından Harun Atakan Akdemirci ile Ramazan Kılıç grubu paylaşırken, ikinci 342 puanla 10/C sınıfından İlkan Sandıkçı, 11/A sınıfından Fırat Atar grubu, üçüncü 342 puanla 10/A sınıfından İbrahim Üst ve 10/B sınıfından Ümit Güngör grubu oldu. Centilmenlik ödülü ise Kubilay Sancak’a verildi.

Dereceye giren öğrencilere ödüllerini İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Besim Acar ve Necmettin Yaşar ile Okul müdürü İlhan Kurt verdi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2003 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  3  ziyaretçi bulunmaktadır.