MOSKOVA'NIN ŞİFRESİ TEMEL PAZAR'DA
'Moskova'nın şifresi Temel' ile serisinin ikincisi çekilen film, tüm Türkiye ile aynı anda Pazar Sineklas sinemasında da Cuma günü vizyona girecek.


20 Kasım 2012 Salı
'Sümela'nın Şifresi' ile adından söz ettiren filmin 2'ncisi olan, 'Moskova'nın Şifresi' Cuma günü sinemalarda gösterime giriyor.

Filmin Rize Pazar'da da tüm Türkiye ile aynı anda gösterime gireceği belirtildi.

Pazar Sineklas sinemasından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: ''23 Kasım Cuma günü gösterime girecek olan Moskova'nın şifresi (Temel) filminin, tüm Türkiye ile aynı anda yöremizin sineması Sineklas'ta da vizyona gireceğini saygıdeğer sinemaseverlere müjdeleriz. Bilet satışlarımız başlamış olup 0464 612 28 68 numaralı telefondan rezervasyon yapılabilir. Seanslarımız 23 Kasım Cuma günü Salon 1'de 11:00, 13:00, 15.00, 17:00, 19:00 ve 21:00 saatlerindedir.''

 


Temel filminin başrollerini ilk filmde olduğu gibi Alper Kul ve Aslıhan Güner paylaşıyor. Kadroda Salih Kalyon, Ruhi Sarı ve Çetin Altay ikiliye destek olan isimler arasında yer alıyor. Çekimlerinin ilk etabı Rusya'da yapılan film Moskova'dan Trabzon'a uzanan ve bolca güldürü vaad eden bir yanlışlıklar komedyası.

Yapımın yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi Adem Kılıç üstlenirken, senaryo yine Yılmaz Okumuş'a emanet.
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4388 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  7  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost