KÜÇÜK HAMİT İÇİN PAZAR'DA KERMES
AK Parti Pazar İlçe Kadın Kolları tarafından lösemi hastalığına yakalanan 13 yaşındaki Hamit B. Akbaş için destek kermesi düzenlendi.


01 Mart 2010 Pazartesi
OSMAN KAMBUR - 13 yaşında lösemi hastalığına yakalanan Hamit Bünyamin Akbaş için, 4 gün devam edecek bir kermes düzenledi.

Pazar Kültür Sitesi’nin giriş katında düzenlenen destek kermesi, yiyecek ve giyecek eşyalarından oluşuyor.

AK Parti Kadın Kolları Pazar İlçe Başkanı Gönül Bal, düzenlenen kermesten elde edilecek gelirden, tedavisi Trabzon’da devam eden Hamit ve yine başka bir hastalıktan tedavi görmesi gereken bir çocuğun faydalanacağını söyledi.

Başkan Bal, Pazar esnafının konuya olan duyarlılığına da teşekkür ederek, “Biz kadın kolları olarak düzenlediğimiz kermesle hem Hamit hem de diğer minik yavrumuzun derdine bir nebze olsun çare olmak istedik. Esnafımız bu konuda bize büyük destek verdi. Halkımızın da daha ilk günden duyarlılık göstermesi bizleri mutlu etti. Kermesimiz Perşembe günü akşamı sona erecek. Siyasi bir amaç gütmeden sadece ihtiyaç sahibi ve lösemi hastası 2 genç yavrumuzun tedavisi için düzenlenen bu kermese ilgi gösteren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Ayrıca Başkan Bal, İş Bankası Şubesinde açılan 7230 – 1619191 Nolu hesaba da yardımda bulunulabileceğini söyledi.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1947 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  12  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost