KIZKULESİ DERNEĞİ'NDEN EĞİTİME DESTEK
Pazar Kızkulesi Yardımlaşma Derneği tarafından ihtiyaç sahibi ailelerin öğrencilerine giyim ve kırtasiye yardımında bulunuldu.


17 Eylül 2012 Pazartesi
Kızkulesi Yardımlaşma Derneği, 2012–2013 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla, geleneksel olarak eğitime sağladığı desteği bu sezon da devam ettirdi.

Okulların başlamasıyla Kızkulesi Yardımlaşma Derneği tarafından ihtiyaç sahibi ailelerden tespit edilen 50 öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımında bulunuldu.

 


Dernek Başkanı Cihan Bayram, yeni eğitim ve öğretim döneminde bütün öğrencilerin, eziklik duymadan okuluna gitmelerini arzuladıklarını ifade ederek: ''Okulların açılmasıyla öğrencilerimizin birçoğu, sevinç içerisinde okula gitmeye başladılar. Bizler, dar gelirli bazı ailelerin çocuklarına da bu sevinç ve coşkuyu yaşatmak için dernek yönetimi olarak gücümüz nispetinde yardım etmeye karar verdik. Şu ana kadar 50 öğrenciye, giyim, çanta ve defter yardımında bulunduk. Bu vesileyle çocuklarımızı bir nebze olsun sevindirmeye çalıştık. Dernek yönetimi olarak bizler sadece aracılarız. Asıl destek sağlayanlar; hayırsever vatandaşlarımızdır. Bu vesileyle bu yavrularımızı sevindiren Pazar'dan Serap Giyim'e, İstanbul Küçükçekmece'den her yıl destek veren değerli hemşerimizin sahibi olduğu Özhan Kırtasiye'ye ve hayırsever halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz'' dedi.


Anahtar Kelimeler : Kızkulesi Yardımlaşma Derneği
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2506 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  10  ziyaretçi bulunmaktadır.