KERMES GELİRİYLE KÜTÜPHANE KURULACAK
Pazar Ahmet Mesut Yılmaz Okulu Aile Birliği tarafından düzenlenen kermes büyük ilgi çekerken elde edilecek gelirle okula kütüphane kurulacak.


25 Mart 2014 Salı
CENGİZ YILDIRIM - Pazar’da Ahmet Mesut Yılmaz Okulu Aile Birliği tarafından düzenlenen kermesin geliriyle okula bir kütüphane yapılacağı belirtildi. Bugün okul bahçesinde düzenlenen kermese Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan, Belediye Başkanı Ahmet Basa, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğrenci velileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Birbirinden güzel ev yapımı tatlı ve pasta çeşitlerinden bir demet sunulan kermesten elde edilecek gelir ile okula yeni bir kütüphane kurulacak.

 


Okul Aile Birliği başkanı Muhammet Bal, kermesle ilgili Pazar53 kamerasına yaptığı açıklamada, “Okulumuza yapacağımız kütüphane için katkı olması amacıyla bir kermes düzenledik. Bütün veliler el ele verdik ve bugün başta Kaymakamımız olmak üzere ilçemizin ileri gelenlerinin de katılımlarıyla bu kermesimizi açtık. Destek veren, katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu arada kermes en çok okulun minik öğrencilerini mutlu etti. Okul bahçesinde kurulan stantlardaki birbirinden güzel tatlı ve pastalardan tabaklarına doldurup bir köşede ağız tadıyla atıştıran miniklerin mutlulukları görülmeye değerdi.

Kermesin kendilerini mutlu ettiğini söyleyen minikler, katkı yapanlara teşekkür ederken, veliler de kermese destek sağlayanlara duydukları minneti dile getirerek, elde edilecek gelirle açılacak kütüphanenin hayırlı olmasını dilediler.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2043 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  10  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost