KAYMAKAM ÇELİK İLÇEMİZDE GÖREVİNE BAŞLADI
Pazar’ın yeni Kaymakamı Cevat Çelik, İlçemiz Pazar’a gelerek görevine başladı.


16 Aralık 2016 Cuma
Pazar’ın yeni Kaymakamı Cevat Çelik, ilçeye gelerek görevine başladı. Kaymakam Çelik’in ilk ziyaretçileri Belediye Başkanı Ahmet Basa ile İl Genel Meclisi üyeleri oldu.

Selçuk Aslan’ın Çorum ili Osmancık ilçesi Kaymakamlığına atanması sonrasında Muğla ili Kavaklıdere ilçesinden Pazar Kaymakamlığı görevine getirilen Cevat Çelik, ilçeye gelerek görevine başladı.

Kaymakam Çelik’in ilk ziyaretçileri Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa ile İl Genel Meclisi Üyeleri Leyla Veyisoğlu ve Rasim Çorbacı oldu.

Kaymakam Çelik’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Basa ve İl Genel Meclisi üyeleri, Pazar’ın genel durumu ile ilgili sohbet ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Pazar Kaymakamı Cevat Çelik ise Trabzonlu olması hasebiyle bölgenin yabancısı olmadığını ifade ederek uyumlu bir çalışma yapacaklarına inandığını söyledi.

Pazar’ın tarihi kent olması ve birçok önemli değeri bünyesinde bulundurması noktasında önemli bir ilçe olduğuna vurgu yapan Kaymakam Çelik, şehrin dinamikleri ve vatandaşlar ile uyumlu bir atmosferde hizmet sunmayı amaçladıklarını ifade etti.

Kaymakam Cevat Çelik’in Özgeçmişi:
10.05.1981 tarihinde Trabzon’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Trabzon’da yüksek öğrenimini ise Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.

25.02.2005 tarihinde Antalya Kaymakam Adayı olarak başladığı meslek hayatında Burdur’un Kemer ve Çeltikçi İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevi yaptı.

Dil Eğitimi almak ve İngiliz İdare Yapısı üzerinde incelemelerde bulunmak amacıyla bir yıl süreyle İngiltere’de bulunan Çelik, 08.04.2008 tarihinde Domaniç Kaymakamı olarak görevine başladı daha sonra 2010 Ağustos ayında Çıldır Kaymakamlığı görevine atandı.

Kaymakam Çelik 24.09.2014’den beri Kavaklıdere Kaymakamı olarak görev yapıyordu.


Anahtar Kelimeler : Pazar Kaymakamlığı , Cevat Çelik , Ahmet Basa , Rasim Çorbacı , Leyla Veyisoğlu
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 7841 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  2  ziyaretçi bulunmaktadır.