KAYMAKAM ASLAN'DAN ÖĞRETMENLERE BAKLAVA
Vali Erdal Ata ilköğretim okulunu ziyaret eden kaymakam Selçuk Aslan, başarılarından dolayı öğretmenlere baklava ikram etti.


17 Ocak 2015 Cumartesi
Pazar Vali Erdal Ata ilköğretim okulunu ziyaret eden ilçe kaymakamı Selçuk Aslan, başarılarından dolayı okul öğretmenlerine 1 tepsi baklava ikram etti.

Okulun geçtiğimiz Kasım ayı içinde yapılan TEOG sınavında kamu okulları içinde ilçe 1’incisi ve il 2’ncisi, özel okullar dahil genel sıralamada il 6’ncısı olarak ciddi bir başarı gösterdiğini ifade eden Kaymakam Aslan, jest yaparak kurumsallaşan başarının mimarı öğretmenlere bir tepsi baklava takdim etti.

 


Öğretmenler odasında öğretmenleri tebrik eden Kaymakam Aslan, ciddi bir başarı gösterildiğini, ilçe genelinde geçtiğimiz yıla göre 7 puanlık genel bir artış sağlandığından mutluluk duyduğunu vurgulayarak bu durumun rehavete neden olmaması gerektiğini, hala hedefe ulaşmak için alınması gereken yol olduğunu belirterek, “Tüm okullarımızda emek veren öğretmenlerimizin gayretleri mutlaka takdir edilecektir” dedi.

Vali Erdal Ata ilköğretim okulu ziyaretinde Kaymakam Selçuk Aslan sınıflarda öğrencilerle de sohbet ederek, Okul Müdürü Bülent Ergene’den okulun genel durumu hakkında bilgi aldıktan sonra öğretmen ve öğrencilere başarılarının devamını dileyerek buradaki ziyaretini sonlandırdı.


Anahtar Kelimeler : Pazar Kaymakamlığı , Selçuk Aslan
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 13957 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  4  ziyaretçi bulunmaktadır.