KADIN KOLLARI BAŞKANI YENİDEN GÖNÜL BAL
AK Parti Pazar İlçe Kadın Kolları 4. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Gönül Bal ile devam kararı çıktı.


15 Ocak 2015 Perşembe
Pazar Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleştirilen kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. AK Parti il Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Emine Aktaş’ın Divan Başkanlığını yaptığı kongreye Belediye Başkanı Ahmet Basa, eski İl Başkanı Hikmet Ayar, İl Başkan Yardımcıları, Himmet İstif, Harun Mertoğlu, Sinan Oğur, Sultan Uzun, İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Âlim, İlçe Başkanı Nurettin İnce ve partililer katıldı.

Mevcut başkan Gönül Bal, kullanılan oyların tamamını alarak yeniden bu göreve seçildi.

 


Faaliyet raporunun okunmasının ardından kongrede ilk olarak kürsüye davet edilen AK Parti Pazar Kadın Kolları Başkanı Gönül Bal, şunları söyledi: “Bir dönem atama ile Pazar Kadın Kolları başkanlığına getirildiğim görevimi bu kez ikinci defa seçilerek sürdüreceğim. Bu arada Pazar Belediye Meclis Üyeliğindeki görevimi de yerine getiriyorum. Ekibimle birlikte 13 yıldır zor ama bir o kadarda güzel süreçlerden geçtik. Türkiye’de hep ilklerin partisi olarak halkın oylarıyla bir Cumhurbaşkanı, 3 yerel, 4 genel, 2 referandum olmak üzere başarılı seçimler geçirdik. Görevimi layıkıyla yerine getirdiğime inanıyorum. Beni bu yolda yalnız bırakmayan, destekleyen ve tekrar göreve layık gören parti teşkilatına teşekkür ediyorum. Kongremizin partimize, Pazar´ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Allah yardımcımız olsun.”

AK Parti Pazar Kadın Kolları Kongresi Yönetim Kurulu, Sedef Bal Biber, Ayşe Kandemir, Bakiye Karadoğan, Fatma Çiçek, Zehra Yemiş, Havva Kaspoğlu, Havva Bal, Hazal Taş, Zehra Ergene, Medine Latifoğlu, Sibel Kantoğlu, Meryem Çatan, Mümine Köse, Ayşe Şirin, Seval Gönder, Süheyla Çalışkan, Melek Bal, Fatma Kandemir, Kadriye Taş’tan oluştu.

İlçe Başkanı İnce'de, yaptığı konuşmada, şu ifadelere yer verdi: “Bugün yine burada bu salonda çok muhteşem bir şölen havası var, muhteşem bir heyecan ve azim var. Tüm hanım kardeşlerimi bu özverilerinden, çalışma heveslerinden, isteklerinden ötürü yürekten kutluyorum. Akparti ailesinin 2002 yılından bu yana her geçen gün büyüyerek ve genişleyerek bugünlere gelmesinin altında yatan en önemli sebep, muhakkak ki birlik ve beraberliğin, kardeşliğin her zaman ön planda olmasıdır. Siyaset uzun soluklu bir maratondur. Biz bu yola 2001’de çıktık. Şimdi 2015’teyiz. Zamanın nasıl geçtiğini ancak yeni bir seçim dönemi geldiğinde anlayabiliyoruz. Bakın 2014 yılı yerel seçimlerinin üzerinden 10 ay gibi bir süre geçti. Ve artık 2015 genel seçimlerine hazırlanıyoruz. Teşkilat olarak kendimizi zinde ve dinç tutmalıyız. Şimdiye kadar ülke genelinde girdiğimiz her seçimden birinci parti olarak çıktık, ama bizim hedefimiz sadece seçimleri kazanmak değildir. Bizim asıl hedefimiz ülkemizde dirliğin, düzenin, güvenin, istikrarın, büyümenin kalıcı olmasını sağlamaktır. Yarınlarımıza daha güzel bir Pazar, daha güzel bir Rize, daha güzel bir Türkiye bırakabilmektir. Onun için AK Parti’de makamların, mevkilerin önemi yoktur. Önemli olan bu gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Bu aziz millete, Pazarımıza hizmetler bırakmaktır, Hizmetlerle anılmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle kongremizin Pazarımıza, milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.”


    
 
  bilal öztürk (20.01.2015 12:58:17)
  gönül ablaya tekrar yeni görevlerinde başarilar dilerim.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 7237 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  3  ziyaretçi bulunmaktadır.