İSTANBUL'DA PAZARSPOR'A DESTEK GECESİ
İstanbul'da Pazarspor'a destek amaçlı The Greenpark Otelde bir gece düzenlendi.


03 Mart 2010 Çarşamba
Geniş ve coşkulu bir katılımla gerçeklesen gecede katılımcılar Pazarspor’a destek olurken oldukça güzel bir akşam da yaşadılar.

Katılımcılar arasında İstanbul Vali Yardımcısı Ali Bakoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Muhammet Şahin, Başbakanlık Denizcilik Müsteşarı Hasan Naiboğlu, Pazar Kaymakamı Umit Hüseyin Güney, Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, Pazar Ankara Rizeliler Dernekler Konfederasyonu Başkanı Dr.Süleyman Basa, Ankara Pazarlılar Derneği Başkanı ve Tarım Bakanlığı TUGEM Genel Müdür Yardımcısı Bahattin Bozkurt, İstanbul Halk Otobüsçüleri Odası Başkanı İsmail Yüksel, İstanbul Pazarlılar Birliği Derneği Başkanı İbrahim Konan, Şekerbank Baş Hukuk Müşaviri Avukat Şafak Balta, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Antrenör Eğitim Dairesi Başkanı Teknik Direktör Rasim Kara, Pazarspor Onursal Başkanı Hüseyin Yangın yer aldı.

Talat Günaydın'ın Pazarspor Marşı eşliğinde yaptığı açılış konuşmasından sonra Kulüp Başkanı Mustafa Taşkın Katılımcılara yaptığı teşekkür konuşmasında Pazarspor’un başarılı olması için İstanbulda’ki Pazarlıların desteğine vurgu yaparken bu desteklerin kendilerini motive ettiğini ve başarılı olmak sorumluluğunu arttırdığını belirterek, katılımcılara ve destek olan herkese Pazarspor Kulübü adına teşekkür etti.

Daha sonra söz alan Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney yaptığı konuşmasında Pazarspor’un Pazar için ne denli önemli olduğu konusuna vurgu yaparak. "Pazarspor Antrenman sahasının bu yıl içerisinde sentetik çim saha olarak yapılacağını ve yeni sezona yetiştirileceğinin sözünü vererek bu sayede hem Pazarspor ve alt yapı takımları antrenman imkanına kavuşacaklar hemde bir çok amatör ve altyapı maçları bu sahada oynatılarak Pazarın spordaki etkinliği arttırılacak." dedi. Kaymakamın bu konuşması salondan büyük alkış ve teşekkürlerin yükselmesine vesile oldu.

Gecenin ilerleyen bölümlerinde Orkestra eşliğinde katılımcılar güzel dakikalar geçirirken Onuncu yıl marşını ve Pazarspor marşını birlikte söylediler, ardından Ayhan Alptekin'in Karadeniz müziği eşliğinde söylenen şarkılara eşlik ettiler ve tulum eşliğinde doyasıya horon oynadılar.

Gecenin ardından bir değerlendirme yapan As Başkan İbrahim Karabekir, "400 davetiyenin dağıtıldığını ve yoğun katılımın gerçekleştiği gecenin Kulübümüze ekonomik anlamda da önemli bir katkısı olacaktır. Geceye katılarak destek olan herkese teşekkür ederiz" dedi.


    
 
  ahmet genç (17.06.2010 14:14:29)
  pazar için ve pazar spor için ter dökenlere istanbulda amatör kümede hakem olarak görev yapmış olan bir pazarlıdan canı önülden sevgilr saygılar,iyi ki varsınız
 
  Talat GÜNDAY (04.03.2010 09:24:26)
  Pazar Sporda hedef bitmez.Güzel bir geceydi,dayanışmanın güzel örneklerinin yaşandığı gecemizde uzun zamandır görmediğimiz dostlarımızla hasret giderdik.Pazar Sporu daha güzel yerlerde görmek ve daha büyük organizasyonlarda buluşmak dileğiye,sayfayı ziyaret eden tüm hemşerilerimize saygılarımı sunuyorum...
 
  gültekin yenel (03.03.2010 23:01:13)
  pazar sporumuza gönülden basarilar dilerim ,ayrica yukarda resimde gördügüm sayin degerli futbol antirönerim necati hocamada berlinden kucak dolusu asevgiler ayrica degerkli oglu cenk abimede selamlar
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 4387 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  6  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost