İMAM HATİP ORTAOKULU FUTBOLDA İL BİRİNCİSİ
Okul Sporları Kategorisinde Küçükler Futbol dalında Pazar İmam Hatip Ortaokulu, il birinciliğini kazanarak Rize'yi temsil hakkını elde etti.


10 Mart 2014 Pazartesi
2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı Gençlik ve Spor Bakanlığının Okul Sporları Kategorisinde Küçükler Futbol Dalında Pazar İmam Hatip Ortaokulu il birinciliğini kazandı.

5 ve 6. sınıf öğrencilerinden oluşan Pazar İmam Hatip Ortaokulu Futbol Takımı 5 müsabakanın tamamını açık ara farkla kazanarak il birinciliğine adını yazdırdı.

Rize ilini bölge futbol turnuvalarında temsil edecek olan Pazar İmam Hatip Ortaokulu hedefini Türkiye Şampiyonası olarak belirledi.

 


Beden eğitimi öğretmeni Ahmet Köse Pazar İmam Hatip Ortaokulunun 2. yılında ilk defa katıldığı futbol turnuvasında elde ettiği bu başarının disiplinli çalışmanın neticesinde geldiğini ifade ederek, “İnşallah çıkışımız bölgede de devam edecek. Hedefimiz Rize ilini her yönden en iyi şekilde temsil etmektir” dedi.

Pazar İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Nurdoğan Güngör de sporcularını tebrik ederek ailelerinden ve Pazar halkından maddi manevi desteklerini esirgememelerini istedi.

Pazar Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Çatan ise emeği geçen herkesi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Takımın en iyi oyuncusu seçilen Elsever Tonyalı, 9 gol ile gol kralı olurken, eşdeğerli oyuncu ödülünü de Elsever Tonyalı ve İbrahim Gerdan paylaştılar.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3906 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  7  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost