DARBE GİRİŞİMİNDE MURAT NAİBOĞLU ŞEHİT OLDU
Darbe girişimi sırasında İstanbul Acıbadem’deki Telekom kuşatmasına karşı çıkan vatandaşlara açılan ateşte Rize Pazarlı genç hayatını kaybetti.


16 Temmuz 2016 Cumartesi
Türkiye’nin tarihi bir demokrasi imtihanından geçtiği saatlerde, darbeci çetelerin İstanbul Acıbadem’deki Telekom kuşatmasına karşı çıkan vatandaşlara açılan ateşte Rize Pazarlı genç hayatını kaybetti.

Kadıköy Acıbadem Caddesi’ni kapatarak Türk Telekom binasına giren darbeci çetenin emrindeki askerler sabaha kadar polislerle çatıştı.

Askerlerin bulunduğu caddeyi vatandaşlar her iki taraftan da trafiğe kapatarak polis ekiplerine destek verirken çatışmalar sırasında Rize Pazar Cumhuriyet Mahallesinden Murat Naiboğlu, aldığı kurşun yaralarıyla hayatını kaybetti.

Diş hekimi Arif Acar’ın da teyzesinin oğlu olan, 39 yaşındaki 2 çocuk babası Naiboğlu’nun cenazesinin İstanbul’da kaldırılacağı öğrenildi.

İstanbul’da yaşayan ancak tam bir Pazar sevdalısı olduğu ve sık sık memleketine geldiği belirtilen Murat Naiboğlu’nun, memleketi Pazar’da ise 18 Temmuz Pazartesi günü sahil camiinde gıyabi cenaze namazı kılınacağı, ayrıca darbeye karşı demokrasi yürüyüşü yapılacağı öğrenildi.

 

Anahtar Kelimeler : Darbe Girişimi , Murat Naiboğlu
    
 
  engin şimşek (30.07.2016 19:23:08)
  allah gani gani rahmet etsin mekanını cennet etsin inşallah merhum kıymetli çocukluk arkadaşım ada'm üstü ada'm kardeşim ben şahidim fitne fesatlıktan insanlara zarar vermekten kırmaktan kaçınan halden anlayan kimsenin malında mülkünde gözü olmayan etrafına faydalı bana göre net düşüncem bu ölümlü fani dünyada hakkı'nda kötülük düşünmediğim ve arkadaşlığımıza saygı gösterdik karşılıklı kardeşim bu yazdıklarımı tamamen ne yazcağımı bilemiyorum çok üzgünüm allah sana şehitlik mertebesine layık gördü yiğit vatansever kardeşim telekom şehitimiz murat naiboğlu sen ölmedin kahraman bir şehit olarak anılacaksın kıyamete kadar hiç unutulmayacaksın eminimki ben unutmayacağım allah mekanını cennet kılar inşallah
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 13748 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  2  ziyaretçi bulunmaktadır.