BAŞKAN BAKIRCI'DAN PAZARSPOR'A TESİS DESTEĞİ
Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, ziyaretine gelen Pazarspor Başkanı Hüseyin Yangın ve kulüp yöneticilerini boş çevirmedi.


24 Eylül 2012 Pazartesi
Pazarspor Kulübü Başkanı Hüseyin Yangın ve beraberinde Genel Sekreter Doğan İnce, As Başkanlar İlhami Günaydın ve Süleyman Yurtseven Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı'ya nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Ziyaret kapsamında Pazarspor'un ihtiyaçlarını masaya yatıran Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın ve beraberindekiler Başkan Bakırcı'dan destek beklediklerini belirttiler. Spora ve sporcuya her zaman vermiş olduğu desteğiyle bilinen Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Kulüp yöneticilerini eli boş geri çevirmedi.

 


Rize Belediyesinin imkânları çerçevesinde desteğini esirgemeyen Başkan Bakırcı, Pazarspor Kulübünün yapım aşamasında olan konaklama tesisinin çevre düzenlemesini üstlendi. Şu an yapım aşamasında olan Konaklama Tesisinin çevre düzenlemesi Rize Belediyesi tarafından yapılacak.

Ziyaret sonunda Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın ve Kulüp yöneticileri Başkan Bakırcı'ya üzerinde Halil Bakırcı ismini taşıyan 53 numaralı Pazarspor forması hediye ettiler.


Anahtar Kelimeler : Halil Bakırcı , Hüseyin Yangın , Pazarspor
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 8286 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2022  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  7  ziyaretçi bulunmaktadır.