BAKOĞLU, 'PAZARSPOR İLK 5'E GİRECEK'
Pazarspor Teknik Direktörü A. Kemal Bakoğlu, kötü günler geçirdiklerini ancak ilk 5'e girmek için bütün güçleriyle mücadele edeceklerini söyledi.


29 Mart 2010 Pazartesi
Evinde A. Üsküdar’la 1–1 berabere kalarak zirve yolunda ağır yara alan Pazarspor’da maç sonrası Teknik Direktör Ali Kemal Bakoğlu ve Başkan Mustafa Taşkın, gelinen noktayı değerlendirdi.

Teknik Direktör Bakoğlu zirve yolunda büyük yara aldıklarını belirterek, “Biz oyuna çok kötü başladık. Rakip takımın temposuna ayak uyduramadık. Rakibin uzun oyuncuları var. Bunun önlemini aldık ama Feyyaz’ın sakatlığı nedeniyle ön tarafa kullanamadık. 2. yarı Ramazan sakatlandı. İster istemez hamle şansımız zayıfladı. Mustafa’yı da aldık. Oyuna ayak uydurmayan futbolcunun sahada kalmasının bir anlamı yok. Daha önce de yapmıştık, yine yaptık. Ama çok kötü oynamamıza rağmen 2. yarı itibariyle 4–5 tane çok net pozisyonumuz vardı. Gol da gelebilirdi ama netice itibariyle çok büyük bir yara aldık. Ama şu bir gerçek ki ilk yarı itibariyle ilk iki maçı alıp bir düşüşe geçmiştik. Mağlup olmamak da iyiydi. Ama ilk 5 adına ne gerekiyorsa bütün puanlara talibiz. O coşku anlamında bir eksikliğimiz yok. Ama takım büyük bir yara aldı. Tekrar Darıca maçında 3 puan için oynayacağız. Ama elimizdeki imkânlar, kısıtlı bir kadromuz var. Zaman zaman bazı oyuncular bırakıp gittiler. O da büyük bir şanssızlık bizim için. Pazarspor olarak ilk 5 için varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız.” dedi.

Pazarspor Başkanı Mustafa Taşkın çok önemli 2 puan kaybettiklerini belirterek, “Almamız gereken bir maçtı. Daha önce de söylemiştim. Bu iki maç bizim için çok önemliydi, ilk beşe kalabilmemiz için. Ama ilk yarı çok kötü bir futbol oynadık. Takımı tanıyamadım diyebilirim. 2. yarı biraz toparlandık, daha iyiydik. Gol yememize rağmen golü bulduk. Pozisyon da bulduk 2. yarı. Öne de geçebilirdik. Fakat genelde takımda bir düşüş var. Bir türlü atlatamadık bu düşüşü. Eski Pazarspor gibi, klasman grubunda oynadığımız futbolu bir türlü ortaya koyamıyoruz. Bunun etmenleri nelerdir bilemiyorum. Bu futbolla hedeflerimize varmamız çok zor. Bir an önce kendimizi düzeltmemiz lazım. 7 maçımız kaldı. İlk 5 iddiamız devam ediyor. Bu maçı alsaydık çok iyi olacaktı. Bu hafta yine içerde maçımız var. Yani kesinlikle Pazarspor’un eski düzeyine gelmesi gerekiyor. Bununla ilgili tekrar sporcu arkadaşlarla, hocayla görüşeceğiz. Elimizden ne gelir, ne yapabiliriz diye. Bir an önce hedefe ulaşabilmek için iyi futbol oynamamız lazım. İyi futbol oynamıyoruz. 2. yarı biraz daha iyiydik ancak beklenen düzeyde futbol oynamıyoruz. Bir an önce eski durumumuza dönmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 1753 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2021  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  8  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost