YAZICI'YA ROZETİNİ KILIÇDAROĞLU TAKTI
Bir süre önce CHP'den Rize Milletvekili aday adayı olan gazeteci Osman Yazıcı'ya CHP'ye katılım rozetini Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu taktı.


24 Mart 2011 Perşembe
CHP Rize milletvekili aday adayı Osman Yazıcı’ya, CHP grup toplantısında düzenlenen törende, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından parti rozeti takıldı.

Tekel- Kristal Tuz ve Anadolu Ajansı Görüntülü Hizmetleri’nin (ARG) eski Genel Müdürü, eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın danışmanı gazeteci Osman Yazıcı, görevinden istifa edip aday adayı olmasının ardından, CHP gurubunda düzenlenen törende Kemal Kılıçdaroğlu tarafından takılan rozetle resmen CHP üyesi oldu.

CHP çatısı altında aktif siyasete resmen başlayan Yazıcı, “Bürokraside gelinebilecek en üst makamlara geldim. Bu görevlerim esnasında edindiğim bilgi ve birikimimi artık CHP çatısı altında değerlendirip ülkeme hizmet vermek istiyorum. Bundan sonraki bütün çabam Cumhuriyetin temel ilkelerinden taviz vermeden, çağdaş, aydınlık Türkiye için mücadele etmek olacak. Genel başkanımız tarafından takılan rozeti büyük bir onurla taşıyacağım” dedi.


Anahtar Kelimeler : Osman Yazıcıya CHP Rozeti , Kemal Kılıçdaroğlu
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2117 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  24  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost