YAZ KUR'AN KURSU BİRİNCİSİNE BİLGİSAYAR
Pazar'da Yaz Kur'an Kursu'na katılan öğrencilerden sınavda 1. olan Sevda Özdemir, bilgisayar ile ödüllendirildi.


24 Ağustos 2011 Çarşamba
Pazar'da yaklaşık 2 aydır devam eden Yaz Kur'an Kursunda sezon sonu sınavı yapıldı.

İlk 3 dereceye giren öğrenciler; bilgisayar, cep telefonu ve mutfak eşyası ile ödüllendirilirken kursa katılan tüm öğrencilere de çeşitli hediyeler verildi.

Pazar Müftülüğü bitişiğindeki salonda ilköğretim okulu öğrencilerine dini eğitim veren Pazar Merkez Camii İmam Hatibi İbrahim pişkin, kurs sonunda yapılan imtihanda öğrencilerin üstün bir başarı gösterdiklerini söyledi.

Başarılı öğrencileri çeşitli hediyelerle ödüllendirdiklerini belirten Pişkin, "2 aydır devam eden kursumuzda programa uygun olarak ibadet, itikat, siyer, ahlak konuları işlendi. Yaklaşık 20 öğrenci kursumuza katıldı. Bugün de çocukları sınav yaptık. 30 soru sorduk. 100 puan üzerinden değerlendirmede bulunduk. Birinciliği 76 puan alan Sevda Özdemir elde etti. Sınavımızda ikinciliği Eda İlker, üçüncülüğü de Gülay Morgan kazandılar. Tüm öğrencilerimiz başarılıdır. Hiçbir öğrenci 40 puanın altına düşmedi. En az 20 soru doğru cevaplanmış oldu. Birinci gelen öğrencimize dizüstü bilgisayar, İkinci gelen öğrencimize cep telefonu ve üçüncülüğü elde eden öğrencimize de mutfak eşyası hediye ettik. Diğer öğrencilerimize de çeşitli hediyeler verdik. Dağıttığımız hediyeleri Pazar'daki hayırsever esnafımız karşıladı. Hepsine teşekkür ediyoruz" dedi.


Anahtar Kelimeler : Yaz Kur\'an kursları , Sevda Özdemir
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3484 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  23  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost