VALİ NECMETTİN KALKAN PAZAR'I ZİYARET ETTİ
Artvin Valisi Necmettin Kalkan, daha önce kaymakamlık yaptığı ilçemiz Pazar'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.


16 Kasım 2011 Çarşamba
İlçeye gelen Vali Kalkan, önce Şoförler Odası Başkanı Ekrem Kılıç'ı ziyaret etti. Ardından eski Pazar Belediye Başkanı Ergin Yangın'ı ve bazı dostlarını ziyaret ederek buradan Pazar Belediyesi'ne geçti.

Vali Kalkan'ı Belediye önünde Başkan Ahmet Basa, Emniyet Müdürü Hasan Muhteşem Tonbalak, Jandarma Komutanı Üsteğmen Erol Baştopçu, AK Parti Pazar İlçe Başkanı Adem Yıldız, İl Genel Meclisi Üyesi Rasim Çorbacı, Belediye Meclis Üyesi Osman Yüksel, Bazı muhtarlar ile belediye çalışanları karşıladı.

Kendilerini ziyaretlerinden dolayı görmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Basa, "Eski kaymakamımızın Vali olmasından çok gurur duyduk. Kendisini tebrik için ziyarette bulunduk. Sayın Valimiz, Pazar'ı hiç unutmadığını bir kez daha ispatlayarak bugün bizleri ziyaret etti. Valimizle tekrar bir arada olmak bizleri çok memnun etti" dedi.

Vali Necmettin Kalkan ise Pazarlı dostlarıyla bir arada olmaktan onur duyduğunu belirterek, Belediye Başkanı Basa'ya başarı dileğinde bulundu. Zaman buldukça Pazar'a gelerek dostlarını görmeye devam edeceğini söyledi.


Anahtar Kelimeler : Artvin Valisi , Necmettin Kalkan
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2847 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2018  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  18  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost