TURNUVADA ÇEYREK FİNAL HEYECANI
Grup maçlarının ardından çeyrek finale kalan 8 takım bugün karşı karşıya geldi. Karşılaşmaların ardından yarı finalistler belli oldu.


29 Haziran 2011 Çarşamba
İlçe Kaymakamlığı ve Pazar Belediyesi tarafından ortaklaşa tertiplenen Pazar 5. Spor Şenliği kapsamında düzenlenen Köyler ve Mahalleler arası futbol turnuvası Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Sentetik Yüzeyli Futbol Sahasında bugün oynanan çeyrek final karşılaşmaları ile devam etti. 8 takımın mücadele ettiği 4 karşılaşmanın ardından yarı finale kalan takımlar belli oldu.

Günün ilk karşılaşması Saat 14:00'da Cumhuriyet(Noğadiha) Mahallesi ile Derebaşı(Çukita) Köyü + Ocak(Sapu) Köyü karması arasında oynandı. Çekişmeli geçen karşılaşmanın ardından maçı 5-3 önde tamamlayan Derebaşı(Çukita) Köyü + Ocak(Sapu) Köyü karması yarı finale yükselen ilk takım oldu.

Saat 15:00'da oynanan ikinci karşılaşmada Kesikköprü(Hudisa) Köyü ile Akmescit(Carcivat) Köyü + Elmalık(Kuzika) Köyü karması mücadele ettiler. Kesikköprü(Hudisa) Köyü maçı 3-2 kazanarak yarı finale adını yazdırdı.

Üçüncü karşılaşma Saat 16:00'da Balıkçı(Zelek) Köyü ile Sessizdere(Papilat) Köyü arasında oynandı. Bu karşılaşmada rakibine oranla oldukça yüksek performans sergileyen Balıkçı(Zelek) Köyü takımı maçı 10-0 gibi farklı bir skor ile kazanarak yarı finale yükselen 3. takım oldu.

Günün son karşılaşması Saat 17:00'da Zafer(Yukarı Bulep) Mahallesi-1 ile Yavuz(Nohlapsu) Köyü arasında oynandı. Bu karşılaşmayı da Zafer(Yukarı Bulep) Mahallesi-1 takımı 2-1 önde tamamladı. Bu netice ile yarı finale kalan son takım Zafer(Yukarı Bulep) Mahallesi-1 oldu.

ÇEYREK FİNAL SONUÇLARI
14:00 Cumhuriyet (Noğadiha) Mahallesi Derebaşı (Çukita) Köyü + Ocak (Sapu)Köyü 3 - 5
15:00 Kesikköprü (Hudisa) Köyü Akmescit (Carcivat) Köyü + Elmalık (Kuzika) Köyü 3 - 2
16:00 Balıkçı (Zelek) Köyü Sessizdere (Papilat) Köyü 10 - 0
17:00 Zafer (Yukarı Bulep) Mahallesi - 1 Yavuz (Nohlapsu) Köyü 2 - 1

YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI
01.07.2011 Cuma 15:00 Derebaşı (Çukita) Köyü + Ocak (Sapu)Köyü Kesikköprü (Hudisa) Köyü
02.07.2011 Cumartesi 11:00 Balıkçı (Zelek) Köyü Zafer (Yukarı Bulep) Mahallesi - 1
Not: Balıkçı Köyü ekibi cuma günü oynanması gereken karşılaşmanın düğünleri olması munasebetiyle Cumartesi günü Saat 11:00'a ertelenmesi ile ilgili dilekçe verdi. Erteleme rakip takıma da duyurularak kabul edildi.


Anahtar Kelimeler : Pazar 5. Spor Şenliği , Çeyrek Final Karşılaşmaları
    
 
  Carcivaturi (29.06.2011 21:35:36)
  Dernek-Hudisa maçında olaylı bi şekilde Hudisaya galibiyeti getiren hakem bu maçta da marifetini gösterdi ve hudisayı yarı finale taşıdı. Faul gerekçesiyle vermediği gölün gol olduğunu hudisalılar bile bilirken kendisi nasıl olur da bu kadar rahat şekilde hak yer anlam veremedim doğrusu. Neyse hakem-hudisa karmasına yarı finalde başarılar...
 
  İsimsiz Oyuncu (29.06.2011 21:24:13)
  bgun oynanan Hudısa - akmescit + elmalık macının HAkemını Tbrık edıorumm süper harikaa mac yönettii Akmescit alehinee cok güzel kararlar verdıı Golumüzü Vermedi Ve macı kAybettik Yarı finaLden etti bizi saoLsunn Hakemm beyy ama yinede bütün oyuncularımızı tebrık edıorum canımızı dişimize taktık ölümüne oynadıkk Brawo Takım Ali ö harıkaydı Golü verilmedi ama yinede süperdi Gelcekte cok iyi takımmlara gideceğini düşünüyorum bukadar ... by .)
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 5729 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  19  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost