TRABZONSPORLU FUTBOLCULAR PAZAR'DA
Trabzonsporlu futbolcular İbrahima Yattara, Egemen Korkmaz ve Barış Ataş, Sessizdere köyündeki taraftarlarıyla bir araya geldiler.


09 Mart 2011 Çarşamba
NACİ GÜVEN - Trabzonsporlu futbolcular İbrahima Yattara, Egemen Korkmaz ve Barış Ataş, Rize'nin Pazar ilçesi Sessizdere (Papilat) köyündeki Trabzonspor taraftarlarıyla bir araya geldiler.

Daha önce Çaykur Rizespor, Diyarbakırspor, Bursaspor gibi Süper Lig takımlarında forma giyen Pazarlı oyuncu Can Cumhur Bozacı ile birlikte Sessizdere (Papilat) köyüne gelen futbolcular, Trabzonspor taraftarı Metin Karahan'a da imzalı formalarını hediye ettiler.

Yaklaşık 1 saat köyde kalan oyuncular, Trabzonspor taraftarlarıyla sohbet ettikten sonra Trabzon'a döndüler.

Diyarbakırspor'da Barış ile Bursaspor'da da Egemen ile birlikte futbol oynadığını söyleyen Can Cumhur Bozacı, "Memleketim Pazar'daki Trabzonspor'un fanatik taraftarlarıyla Trabzonsporlu oyuncuları bir araya getirme anlamında bu ziyaret gerçekleşti. Eski arkadaşlarımı tekrar gördüğümden ve onları Trabzonspor taraftarlarıyla buluşturduğumdan dolayı mutluyum" dedi.

Egemen ise Pazar'da çok sayıda Trabzonspor taraftarı olduğunu görmekten memnunluk duyduğunu belirterek, sezon sonunda kendilerine şampiyonluk hediye etmek için gayret gösterdiklerini söyledi.


Anahtar Kelimeler : Trabzonsporlu futbolcular , Yattara , Papilat , Sessizdere
    
 
  nurettin görmüş (12.03.2011 11:34:09)
  cumhur gençliğindede adamdın şimdi daha kaliteli adamsın sen öyle devam et.hamidiyede oynadğın zamanlardan bahsediyorum
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 8500 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  19  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost