SPOR MÜDÜRLÜĞÜ KURSLAR DÜZENLİYOR
Pazar Gençlik ve Spor Müdürlüğü, 4 Ekim'den itibaren gençlere ve bayanlara yönelik çeşitli dallarda kurs düzenliyor.


01 Ekim 2011 Cumartesi
Pazar Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü, 4 Ekimden itibaren gençlere yönelik basketbol, masa tenisi ve tekvando kursları başlatacak.

Pazar Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hasan Tezcan, yaptığı açıklamada, 7-15 yaş grubu çocuklar ile gençlerin boş zamanlarını değerlendirmeleri, ders dışı etkinlikleri içerisine sporu da alabilmeleri amacıyla 4 Ekim Salı gününden itibaren spor faaliyetlerini başlatacaklarını söyledi.

Salı, çarşamba, perşembe günleri okul çıkışı 15.00-16.30 saatleri arasında basketbol, masa tenisi ve tekvando kursu düzenleneceğini ifade eden Tezcan, şunları söyledi: "Hafta sonu cumartesi ve pazar günleri spor yapmak isteyen çocuklarımıza da 13.30-15.00 saatleri arasında hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Çocuklarımızın ruhen ve bedenen sağlıklı gelişim gösterebilmelerinde sporun önemi büyüktür. Sağlıklı yaşam ve sağlıklı toplum anlayışı içerisinde, çocuklarımızı internet salonlarından, sokaklardan kurtarabilmek, disiplinli, planlı programlı yaşam ve spor yapma kültürünü geliştirebilmelerini sağlamak için yaz ayları içerisinde yapmış olduğumuz faaliyetlerimizi yıl boyu da sürdürmeyi planladık."

Tezcan, kadınlara yönelik aerobik kursları da başlattıklarını kaydederek, "İlgi gösteren velilerimiz Mehmet Akif Pirim Spor Salonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünden bilgi alabilirler" dedi.


Anahtar Kelimeler : Pazar Gençlik ve Spor Müdürlüğü , Hasan Tezcan
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3375 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  23  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost