SPOR İL MÜDÜRÜ, BAŞKAN BASA'YI ZİYARET ETTİ
Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa'yı makamında ziyaret etti.


31 Mayıs 2012 Perşembe
Başkan Basa tarafından makam odasında ağırlanan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan'a, Şube Müdürü Kenan Yüce ve Pazar İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hasan Tezcan eşlik etti.

Görüşmede bu yıl Pazar Belediyesi tarafından organize edilerek gerçekleştirilecek olan Pazar 6. Spor Şenliğiyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.


 


Başkan Basa, Spor İl Müdürü Ömer Kalkan'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''Pazar Belediyesi olarak Pazar'ın sporda öncü ilçe ilan edilmesinin ardından 4 Haziran'da başlayıp 30 Haziran'a kadar sürecek olan altıncısını gerçekleştireceğimiz Spor Şenlikleri için yapılması gereken konularla ilgili il müdürümüzle birlikte fikir alışverişinde bulunduk. Kendileri her konuda yardımcı olacaklarını söyledi. Bizde Pazar'ımızın adını sporda öncü ilçe olarak en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yapacağız'' dedi.

Müdür Kalkan ise, Pazar ilçesinde belediyenin böyle bir organizasyonun içersinde yer almasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ''Biz zaten sporun içerisindeyiz. Bu tür organizasyonlarında yanlarındayız. Spora yaptığımız her yatırımı, insanlığa ve geleceğe yapılmış bir hizmet olarak değerlendiriyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımızı sürdüreceğiz'' şeklinde konuştu.


Anahtar Kelimeler : Ömer Kalkan , Ahmet Basa
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 5183 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  13  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost