ŞAMPİYON KIZLARDAN BAŞKAN BASA'YA ZİYARET
İlköğretim okulları arası küçükler kız basketbol musabakalarında il birincisi olan öğrenciler Başkan Basa'yı ziyaret ettiler.


25 Mart 2011 Cuma
NACİ GÜVEN - Rize İlköğretim Okulları Arası Küçükler Kız Basketbol müsabakalarında il birincisi olan Pazar Ahmet Tahtakılıç İlköğretim Okulu başarılı basketbolcuları Belediye Başkanı Ahmet Basa'yı makamında ziyaret etti.

Namaglup olarak il birinciliğini elde eden Ahmet Tahtakılıç İlköğretim Okulu başarılı basketbolcularını tebrik eden Başkan Basa, yerel spor kulüpleri, okul takımları ve bireysel olarak turnuvalara katılan sporculara imkanları doğrultusunda destek verdiklerini ifade ederek, 1-5 Nisan tarihleri arasında Erzincan'da yapılacak grup birinciliği müsabakalarında kendilerine başarılar diledi.

Ayrıca Başkan Basa, öğrencilere Pazarlı Öğretmen ve Yazar Ahmet Çiçek'in şiir kitabını hediye etti.

Okul Müdürü Hasan Yaylacı ise başarı sevinçlerini Belediye Başkanı Ahmet Basa'yı makamında ziyaret ederek paylaştıklarını belirterek, "Takım olarak karşılaşmalar için iyi hazırlandık ve Rize il birincisi olduk. Şimdi Erzincan'da yapılacak grup birinciliği müsabakalarında aynı başarıyı gösterebilmek için hazırlıklarımızı da bu yönde sürdürüyoruz. İnşallah istediğimiz başarıyı elde edeceğiz" dedi.


Anahtar Kelimeler : Şampiyon Öğrenciler , Ahmet Tahtakılıç ilköğretim okulu , Ahmet Basa
    
 
  YAYLACI TICARET (28.03.2011 13:42:13)
  Sayın değerlı öğretmen arkadaşlara ve sevgılı öğrencılerımıze başarılar dıllerım herzaman aynı başarılara ,
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 8536 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  23  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost