RİZE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FUARINDA
500 eğitim kurumunun katıldığı fuarda yer alan TC. Rize Üniversitesi standı ziyaretcilerin ilgi odağı oldu.


25 Şubat 2010 Perşembe
FATİH SULTAN KAR - Bu yıl 6'ncı sı düzenlenen ``Educaturk Eğitim Fuarı 2010`` Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı`nda açıldı. 500 eğitim kurumunun katıldığı fuarda yer alan TC. Rize Üniversitesi stadı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

200 binin üzerinde ziyaretçi beklenen fuar, başta turizm olmak üzere tekstil, işletme, moda, enformasyon teknolojisi, satış-pazarlama, finans, basın-yayın ve mühendislik gibi alanlarda 4 bin pozisyon için yurt içi ve dışında iş imkanları sunuyor. TC. Rize Üniversitesi stadında görev yapan TC. Rize Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Murat Gündoğdu ile Enformasyon Müdürü Mustafa Çakır, ziyaretçilere Rize Üniversitesi’nin geçmişi, hedefleri ve eğitim imkanlar ile ilgili bilgi veriyorlar. Ayrıca dağıttıkları broşür, tanıtıcı materyallerle üniversitelerinin ve Rize’nin tanıtımına katkı sağlıyorlar.

Fuarda ayrıca, gençler Ali Kırca`nın moderatörlüğünde Türkiye'nin önde gelen CEO'larıyla tanışma fırsatı bulacak. Fuar, 28 Şubat Pazar gününe kadar ziyarete açık kalacak.


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2117 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  19  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost