RİZE MİLLETVEKİLLERİ PAZAR'DA
AK Parti Rize Milletvekili Hayatı Yazıcı, Hasan Karal ve Nusret Bayraktar Pazar’da teşekkür ziyaretinde bulundu.


16 Haziran 2011 Perşembe
12 Haziran 2011 genel seçimlerinde AK Parti'den Milletvekili seçilen Hayatı Yazıcı, Hasan Karal ve Nusret Bayraktar ile İl Başkanı Hikmet Ayar, bugün Pazar ilçesini ziyaret ederek halka teşekkür ettiler. Ziyaret esnasında vekillere İlçe Başkanı Adem Yıldız, Belediye Başkanı Ahmet Basa, ilçe teşkilatı, İl Genel Meclis Üyeleri Rasim Çorbacı ve Leyla Veyisoğlu eşlik etti.

Vatandaşlarla bir araya gelen milletvekilleri, AK Parti'nin Pazar’da oy oranını yükselterek yüzde 57 oy aldığını hatırlatarak, kendilerine destek vererek yeniden iktidar yapan seçmenlere teşekkür ettiler. Vatandaşlarla birlikte horon oynadılar.

Devlet Bakanı ve Rize Milletvekili Hayatı Yazıcı, Pazar ilçesinde yaptığı teşekkür ziyareti çerçevesinde halka yaptığı kısa konuşmasında, Türkiye Pazar günü siyasi tarihine yeni sayfalar eklediğini belirterek şöyle konuştu: "Bu yeni sayfalar içerisinde Rize ayrı bir sayfa açtı. Pazar ilçemiz ayrı bir sayfa açtı. Bu sayfaya emeği geçen, katkısı olan herkesi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum. Türk milletinin gösterdiği irade, ileri demokrasi büyük ekonomi, güçlü toplum ile Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğa’na gösterilmiştir. Gerçekten insan merkezli hizmet odaklı anlayışımız var. Rizeli özellikle dahili süreç içerisinde siyasi tercihlerini kullanırken karar süreçlerinde yani seçim zamanında hep muhafazakar demokrasiden yana oldu. Hak ve özgürlüklerin daha güçlü hale gelmesini önemsemiş ve tercihini bu yönde kullanmıştır. Buda Türkiye açısından, Rize açısından, Pazar açısından çok önem arz etmiştir. Biz söylediklerimizi seçim meydanlarında yankı bulmaya terk edecek bir anlayışa sahip değiliz. Söylediklerimizin arkasındayız. Yapacaklarımızı ifade ettiğimiz hususları bize ait imkanlarla bir program plan dahilinde bunları gerçekleştireceğiz. Seçimlerde bizim kucaklaşmamızı göremeyen, anlamayan kardeşlerimiz ve hemşerilerimiz vardır, olacaktır. Bu demokrasinin gereği. Ama onlarda bilsinler ki biz adalete önem veriyoruz. Bizim adaletimiz noktasında hiç kuşkuları olmasın bizim adaletimiz hizmet anlayışımız onları da kuşatacak. Bunları da bu vesileyle buradan ifade ediyorum."


Anahtar Kelimeler : Rize Milletvekilleri , Hayati Yazıcı , Hasan Karal , Nusret Bayraktar
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6860 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  18  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost