PAZARSPOR'DA HASAN HOCA GÖREVE BAŞLADI
Pazarspor'un yeni teknik direktörü Hasan Çelik, ekibiyle bugün Pazar'a gelerek görevine resmen başladı.


28 Aralık 2013 Cumartesi
CENGİZ YILDIRIM - Şevki Tonyalı’nın istifasıyla boşlan Pazarspor Teknik Direktörlüğüne getirilen Hasan Çelik, bugün yardımcıları Murat Baytaroğlu, Serdar Gökmen ve kaleci antrenörü Halit Matlı ile birlikte Pazar’da tesisleri gezip futbolcularla mini bir toplantı yaparak mesaiye resmen başladı.

 


İlk idmanına yarın sabah çıkacak olan Çelik yaptığı açıklamada, “Tekrar Pazar’a gelmek çok güzel. Pazar’ı çok seviyorum. Burada güzel günlerimiz geçti. İnşallah ikinci dönemde Pazarspor’u istediğimiz yere taşımak için mücadele edeceğiz. Tabii ki bunu tek başıma yapamam. Yönetimimiz, sporcu kardeşlerimiz ve taraftarımızla beraber bunu başaracağız. Öncelikli amacımız takımın ligde kalmasını sağlamak, ondan sonra da taraftarın beğeneceği keyifli bir takım izlettirmek. Ayın 4’üne kadar Pazar da çalışacağız, sonra Antalya kampında hazırlıklarımız devam edecek. Lige bomba gibi girmek istiyoruz” dedi.

Takım kadrosuyla ilgili açıklamalarda da bulunan çelik, “Transferde irtibatta olduğumuz sporcularımız var. Takımın durumunu değerlendireceğiz. Lig bitmediği ve transfer sezonu başlamadığı için de o konuda şimdilik net bir şey söyleyemiyoruz ama bu lige, bu takıma layık olan sporcuları takıma kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

Pazarspor’un bu sezon bazı maçlarını izlediğini de kaydeden Çelik, “Takımı izlediğimiz maçlar oldu. Kadromuzu, hem genç hem de tecrübeli oyunculara sahip bir takım olarak gördüm. Bu ligde Pazarspor’dan daha kötü takımlar da var. Sporcu kardeşlerimizle beraber birlik, beraberlik sevgi ve saygı içerisinde tecrübelerimizi aktarıp, sahada yapacağımız çalışmalar ile en iyi şekilde bir an önce üst sıralara tırmanmak için mücadele edeceğiz” diye konuştu.


Anahtar Kelimeler : Pazarspor , Hasan Çelik
    
 
  çitatlı (09.01.2014 10:30:25)
  öncelikle sizler sadece kendi grup/arkadaşlarınızın yorumlarını dikkate alıyorsunuz ve yayınlıyorsunuz.ama yine de şansımı deneyeceğim....

*** Sayın çitatlı***
Hakaret etmeden yazarsanız mesajınız yayınlanır. Kimseye hakaret etme hakkına sahip değilsiniz. Bu site birileri birilerine hakaret edebilsin diye yayınlanmıyor. Selamlar...
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 10191 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  21  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost