PAZARSPOR YÖNETİMİ CEZAYI OYUNCULARA KESTİ
Pazarspor'da 2-0 öne geçilip 3-2 mağlup olunan son Aydınspor maçının ardından toplanan yönetim Cafer'i süresiz kadro dışı bıraktı.


31 Ekim 2011 Pazartesi
Pazarspor yönetimi, Hüseyin Yangın başkanlığında bu akşam yaptığı toplantıda, Aydınspor 1923 maçında oyuna girdikten 18 dakika sonra üst üste gördüğü 2 sarı kartın ardından kırmızı kartla oyun dışı kalan ve takımını 10 kişi bırakan Cafer'i süresiz kadro dışı bıraktı.

Toplantıda ayrıca Başkan Yangın'ın tüm oyuncularla tek tek görüşerek dikkatlerini çektiği öğrenilirken, futbolculara da ağır para cezası kesildi.

Pazarspor Basın Sözcüsü Erdoğan Pınar, Rize Atatürk Stadı'nda oynana ve hazin bir şekilde kaybedilen Aydınspor 1923 maçının değerlendirildiği yönetim Kurulu Toplantısı sonrasında radikal kararlar alındığını ifade ederek, "Pazarspor olarak bir yola çıktık. Herkesin sorumluklarının bilinci içerisinde davranma zorunluluğu vardır. Yönetim Kurulu toplantımızda hocamızın da raporu alınarak oyuncuların dikkatleri çekilmiş, para cezası verilmiştir. Ayrıca maçın son bölümünde oyuna girip 2 sarı kart ve ardından kırmızı kartla oyun dışında kalan Cafer de süresiz kadro dışı bırakılmıştır. Bundan sonra daha dikkatli ve disiplinli bir şekilde mücadelemizi sürdüreceğiz" dedi.


Anahtar Kelimeler : Pazarsporda toplantı , Erdoğan Pınar , Hüseyin Yangın
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 6609 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2019  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  21  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost