PAZARSPOR BU HAKEMLE HEP KAYBETTİ
Bugünkü Pazar-Kırıkhan maçında tepkilerin odağı olan Kayseri bölgesi hakemi Çetin Topuz, daha önce Pazar'da yönettiği maçlardan vukuatlı çıktı.


21 Şubat 2010 Pazar
Pazarspor-Kırıkhanspor maçının Kayseri Bölgesi orta hakemi Çetin Topuz, maç sonunda tepkilerin odak noktası oldu. Maç içerisinde tüm inisiyatifini konuk ekip lehine kullanan Çetin Topuz’un avantaj kuralı ihlalleri de Pazarspor’un tepkilerine neden oldu. Maçın bitiş düdüğüyle taraftarların yoğun protestosuyla karşılaşan hakem triosu, stadı polis kordonunda terk etti.

Maç içerisinde kritik anlarda çaldığı kritik düdüklerle oyunun seyrini değiştiren hakem Topuz’un bugünkü yönetimi teknik heyetin de tepkisine neden oldu.

Pazarspor teknik Direktörü Ali Kemal Bakoğlu, maçın hakemiyle ilgili karşılaşma öncesi yaptıkları araştırmada ilginç sonuçlara ulaştıklarını söyledi.

Bu hakemle Pazar’da iki maç oynayan Pazarspor’un bu 2 müsabakadan da mağlup ayrıldığını söyleyen Bakoğlu, “Hakemle ilgili yaptığımız araştırmadaki kaygılarımız maalesef doğru çıktı. Resmen hepimizi katletti.” dedi.

İşte, Pazarspor-Kırıkhanspor maçı sonrası tribünlerin tepkisi ve Pazarspor Başkanı Mustafa Taşkın ile Teknik Direktör Ali Kemal Bakoğlu’nun açıklamaları:


    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2161 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  18  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost