PAZARLI ÖĞRENCİLERİN KARAGÖL GEZİSİ
Pazar Veysel Vardal İlköğretim Okulu öğrenci, öğretmen ve velileri; Artvin'deki doğal güzelliğiyle ünlü Karagöl'de stres attılar.


03 Haziran 2010 Perşembe
Pazar Veysel Vardal İlköğretim Okulu Aile Birliği ve okul idaresi tarafından tertiplenen Şavşat Karagöl gezisine yaklaşık 70 kişi katıldı.

Doğal güzelliğiyle yurdun dört bir yanından ziyaretçi akınına uğrayan Artvin’in Şavşat ilçesindeki Karagöl’e; okul, veli, öğrenci bütünleşmesini sağlamaya yönelik gezi tertiplediklerini ifade eden okul müdürü Mustafa Duran, “Bu tür sosyal aktiviteler; eğitimin kalitesini artırmak ve birlik, beraberliğin tesisi anlamında çok önemlidir. Yol çok uzun ve zahmetli olmasına rağmen katılım güzel oldu” diye konuştu.

Okul Aile Birliği başkan yardımcısı Canan İnce de geziye katılan tüm öğretmen, öğrenci ve velilere ile okul idaresine teşekkür ederek, “Veysel Vardal İlköğretim Okulu Aile Birliği yıl boyunca aktif olarak çalışmaktadır. Kermesler, tanışma çayları gibi değişik etkinlikler yapılmıştır. Birlik ve kaynaşmaya vesile olan bu tür etkinliklerin devam etmesini diliyoruz” dedi.

Semahat KURT 'un objektifinden Karagöl Fotoğrafları...Anahtar Kelimeler : Rize , Pazar , internet , siteleri , karagöl , şavşat , veysel vardal
    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 8995 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  19  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost