PAZARLI MUHTARLARDAN DESTEK ZİYARETİ
Pazarlı muhtarlar, istifa eden Ekrem Yüce'nin yerine vekâleten Çaykur Genel Müdürlüğü'ne atanan Süleyman Pınarbaş'ı makamında ziyaret ettiler.


23 Mart 2011 Çarşamba
Sakarya’dan AK Parti Milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa eden Ekrem Yüce’nin yerine Çaykur genel Müdürü olarak atanan Süleyman Pınarbaş’a, Pazarlı hemşerilerinden destek ziyareti gerçekleşti.

Pazar Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Avcı ve yönetim kurulu üyeleri, Genel Müdür Pınarbaş’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Pazarlı bir hemşerilerinin Çaykur Genel Müdürü olarak göreve devam etmesinden gurur duyduklarını dile getiren Başkan Avcı, muhtarlar olarak her zaman sektöre destek çıkacaklarını kaydetti.

Çaykur Genel Müdürü Süleyman Pınarbaş da Pazarlı hemşerilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dilek ve temennileri için teşekkür etti.


Anahtar Kelimeler : Süleyman Pınarbaş , Pazarlı Muhtarlar
    
 
  Yapılan görüldü (28.03.2011 10:44:25)
  Hiç kimse kendini dışarıdan biriymiş ve yeniymiş gibi göstermemeli. Çaykurda yıllarca üst düzey yöneticilik yapanlar, çaykurun borçlarından da zararından da sorumlu değil mi? Gerçekçi olmak gerekmiyor mu? Koltuk değişince başarı mi geliyor? Profesyonel yönetici gerekiyor.
 
  Denenmediler mi? (25.03.2011 10:28:24)
  Ardeşenli İyidereli pazarlı ayrımı yapmak çayı başarıya mı götürecek? Eğer çaykur bugün borç içindeyse ve zarada ise, ki öyledir, bunun sorumlusu orada görev yapan üst düzey yöneticilerdedir. İyiki batırdınız deyip, genel müdür yapıp ödül mü verilecek? Hamaseti bırakalım, çaya sahip çıkalım. 10 muhtarı toplayıp, basını çağırıp poz vermekle çaykur kalkınmıyor. Koltuk sevdası nereye kadar? İşi ehline verin. Kaldıki Genel Müdür felan da değil, prosedur ve mevzuat gereği vekalet ediyor. Derim ki, kendini daha fazla yıpratmasın.
 

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 3340 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  15  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost