PAZAR'IN YILDIZ BASKETÇİLERİ İDDİALI
Pazarspor Yıldız Basketbol takımı, Trabzon'daki grup maçları öncesinde evinde ağırladığı İyiderespor'u 75–56 mağlup ederek iddiasını pekiştirdi.


28 Şubat 2010 Pazar
OSMAN KAMBUR - Nisan ayında Trabzon’da yapılacak grup şampiyonasında Rize’yi temsil edecek olan Pazarspor Genç Yıldız Basketbol takımı çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

Pazar Mehmet Akif Pirim Kapalı Spor Salonu’nda İyiderespor ile bir hazırlık maçı yapan Pazarspor Yıldız Basketbol takımı, müsabakayı 19 sayı farkla 75–56 kazandı.

Maça; Fırat Atar, Göksel Yaşar, Cihangir Delihasan, Emre Atabey ve Doğuş Bozacı ile başlayan Pazarspor’da Mustafa Şefik Kılıç, Bayram Bursa, Erkan Erman, Kenan Kurt, Ömer Altun ve Ali Rıza Latifoğlu forma giydiler.

İyiderspor ise müsabakaya Sabit İslamoğlu, Volkan Civelek, Muhammet Kalın, Teoman Kürkçü ve Canberk Uygun ile başlarken Kaan Kavasoğlu, Kadir Ali Çelik, Onur Hanedar, İsmail Cerrah ve Sefa Kapıcıoğlu da oyunda yer aldı.

Karşılaşmanın ilk yarısını da 32–20 önde kapatan Pazarspor’da Fırat Atar 16, Cihangir Delihasan ise 14 sayıyla en skorer oyuncular oldu.

Pazarspor Yıldız Basketbol Takımı Çalıştırıcısı Hüseyin Ferah, ilçede iyi bir basketbol potansiyeli bulunduğunu, ancak yeterli desteği göremediklerini ifade etti.

    

  Facebook'ta Yorumla:  
 Bu haber 2739 defa okundu.


   Künye    |    Açılış Sayfam Yap    |    Sık Kullanılanlara Ekle    |    Reklam    |    Önemli
 
© 1997 - 2020  Her hakkı saklıdır. Fotoğraf, Haber ve Yazıların izinsiz kopyalanması, kullanılması yasaktır.
Sitede Şu an  25  ziyaretçi bulunmaktadır.


 

Turhost